Pozycjonowanie Krosno

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

Kontakt gorny

  Wysyłając zapytanie przez formularz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych >>
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kim jestem?

Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

specjalisa SEO

Czym się zajmuję?

Analiza konkurencji

Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

Całościowe pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

Diagnoza spadku ruchu

Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

Kompleksowy audyt strony

Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

Poprawienie profilu linków

Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

Tematyczny link building

Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

Weryfikacja działań

Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

Zdejmowanie filtra od Google

Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

Zwiększanie widoczności serwisu

Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

Zainteresowany/a?

Proszę o bezpłatną wycenę

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

pozycjonowanie

Tylko bezpieczne linkowanie

Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

Doświadczenie

Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

Raportowanie prac

Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

Przyjazna umowa

Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

Inwestycja szyta na miarę

Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

Przekonałem Cię?

Proszę o bezpłatną wycenę

Portfolio

Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie stron portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron - portfolio

skuteczne pozycjonowanie - portfolio

Kontakt

Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

Kontakt (form dolny)

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej >>
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pozycjonowanie Krosno

Przyszło nam żyć w czasach „globalnej wioski”, nie ma dużego znaczenia to, czy jesteśmy w Krośnie, Paryżu czy Nowym Jorku. Wszystkie te miasta mają jedną wspólną przestrzeń zwaną Internetem. To tam szuka się sklepów, poznaje oferty firm, a przy odrobinie umiejętności i szczęścia sprzedawcy, zawiera się umowy i transakcje.

Jak skutecznie promować się w Internecie? Jak wykonać pozycjonowanie w Krośnie? Wyjaśnię to na przykładzie pewnej firmy…

W Internecie, by istnieć, trzeba mieć stronę internetową. Niestety nie zawsze jest to gwarancja sukcesu w naszym biznesie. Z pomocą może przyjść pozycjonowanie stron. Brzmi to tajemniczo? Spokojnie, już wyjaśniam, w pozycjonowaniu chodzi o to, aby wyszukiwarka Google „szanowała” naszą stronę i uważała ją za lepszą od innych. Dzięki temu nasza strona jest wysoko w wynikach wyszukiwania. Co to zmienia w kontakcie z Klientem? No cóż, wyjaśnię to na przykładzie firmy meblarskiej z miasta Krosno, która rozpoczyna współpracę z SEO freelancerem…

 • właściciel sklepu meblarskiego z miasta Krosno zleca pozycjonowanie strony w internecie
 • SEO freelancer rozpoczyna pracę
  • prowadzi audyt SEO
  • naprawia błędy na stronie tak, aby była ładniejsza w „oczach” wyszukiwarek internetowych
 • strona internetowa po udanym pozycjonowaniu wyświetla się wyżej podczas wyszukiwania
 • strona sklepu jest częściej wybierana przez Klientów szukających mebli
 • więcej Klientów dobrze pozycjonowanym sklepie internetowym = większy zysk właściciela sklepu

 

Zaraz, zaraz. Kolejne nowe słowa – SEO i freelancer SEO z Krosna, co to jest? A ten audyt SEO w Krośnie? O co chodzi?

Co to SEO? Najprościej mówiąc to każde działanie mające na celu optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek – zalicza się do tego również pozycjonowanie stron!

A freelancer? To słówko z języka angielskiego, oznacza tyle co „wolny strzelec”. Freelancer pracuje przeważnie na zlecenie lub umowę o dzieło. Jest w pełni niezależny – zna się na swojej robocie i idzie pracować wszędzie tam, gdzie chce. Freelancer SEO zajmuje się więc poprawianiem działania stron internetowych.

Audyt SEO z kolei to kontrola strony z perspektywy „oczu” wyszukiwarki. Wykonuje ją wspomniany wolny strzelec „siedzący” w SEO. Sprawdza czy strona ma dużo wartościowej treści, czy grafika nie jest zbyt duża, czy linki działają… No właśnie, te linki, a dokładniej…

…link building to kolejny punkt naszych rozważań. Omówię to z użyciem przykładu marketingu internetowego innej firmy z Krosna.

Czasem słyszy się „nieważne co mówią, ważne by mówili”… Informatycy Google wychodzą z tego samo założenia, to nawet logiczne podejście do tematu. Jeśli dużo osób mówi o jakiejś firmie, to znaczy, że jest ona znana i każdy powinien ją poznać. Na przykładzie pozycjonowania strony internetowej z Krosna omówię jak wygląda link building w Internecie.

 1. na znanym portalu społecznościowym kilka osób w grupie o zdrowej żywności poleca firmę z Krosna, podawane są linki do strony www
 2. forum tematyczne miłośników bycia fit również publikuje linki do pozycjonowanej strony z Krosna
 3. w efekcie dużo linków w internecie odnosi się do strony firmowej z Krosna
 4. algorytmy Google wychwytują te wszystkie linki i traktują to jako zaletę strony www
 5. zajmująca się zdrową żywnością firma, ze zoptymalizowaną stroną, z Krosna jest wysoko w wynikach wyszukiwań

 

No dobrze, pozycjonowanie Krosno i link building w Krośnie mamy na przykładach omówione, a inne formy marketingu w sieci? Jak prowadzić marketing internetowy w Krośnie?

Marketing w Krośnie prowadzi się tak samo jak w Berlinie czy Atlancie. Warto korzystać z usług freelancerów SEO, którzy mogą przygotować tekst SEO na zaplecze strony www firmy z Krosna. Tak zwane teksty zapleczowe nie są często nawet widoczne przez użytkowników Internetu. Chodzi zazwyczaj tylko o to, aby zjednać do siebie boty Google. Te małe programy komputerowe, które buszują w sieci i robią indeksowanie stron www. Oceniają jak wygląda strona, czy działa, jak wygląda link building, czy jest pozycjonowanie. Prowadzą audyt strony internetowej. Są w swoim działaniu niezwykle surowe. Strony ocenione jako słabe spadną w wynikach wyszukiwań. Pozycjonowanie stron www, dobry marketing internetowy, wsparcie SEO i przemyślany link building mogą znacząco poprawić wartość strony internetowej.

Jeśli nie pozycjonowanie, to co innego?

Absolutnie nie ma innej możliwości, by utrzymać znaczenie swojej firmy w sieci. Warto i trzeba korzystać z narzędzi SEO, bo bez tego firma znika z internetu, traci potencjalnych Klientów, a bez Klientów nie ma pieniędzy.

Pozycjonowanie stron Krosno jest hasłem, które możesz wpisać w Google, aby znaleźć dobrego freelancera SEO z Krosna. Zastanawiasz się pewnie w czym dokładnie może on pomóc Twojej firmie… Spieszę z odpowiedzią.

 1. marketing internetowy
  1. reklamowanie się w internecie na różnych stronach, nawet w wyszukiwarce Google, z której korzysta każdy
  2. marketing szeptany w Krośnie również jest możliwy, są od tego lokalne grupy w mediach społecznościowych
 2. pozycjonowanie w Krośnie daje większe możliwości niż tylko reklama w Krośnie na rynku, dotrzesz dalej niż granice miasta… może nawet do Ameryki!
 3. link building Krosno daje możliwość pokazania linków do Twojej strony ludziom z całego kraju (a nawet świata!)
 4. optymalizacja stron w Krośnie to również szansa na lepsze wyświetlanie się naszej strony na urządzeniach mobilnych i komputerach z wolniejszym internetem – boty Google z Krosna też na to patrzą!
 5. zaprzyjaźnienie się strony www z wyszukiwarką Google

Wszystko to zwiększa szansę na dotarcie do Klienta. Brzmi bajecznie, prawda? Należy jednak pamiętać o jednej, niezwykle ważnej kwestii…

Dobrze dobierz target reklam!

Reklamowanie się w internecie w Krośnie może odbierane być różnie. Jednak jako znawca tematu mogę Ci powiedzieć, że jest to ważne. Tak samo ważne jest, aby właściwie określić target reklamy internetowej w Krośnie i okolicach. A może Twoja firma nie chce lepiej sprzedawać w Krośnie, a na całym świecie? Warto zadać sobie pytanie kto jest grupą docelową reklam. Mieszkańcy Krosna? A może północnych województw kraju? W przypadku firm o zasięgu globalnym uderzaj z reklamą na cały świat, ale rób to mądrze. Zastanów się gdzie się reklamujesz i w jaki sposób to robisz. Czasem niewłaściwa reklama może narobić sporo szkód. Szczególnie gdy umieszczasz ją na „śmieciowych” stronach www. Może się okazać, że algorytmy Google źle zindeksują taką stronę, a przez to spadnie w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego zawsze korzystaj z pomocy najlepszych freelancerów SEO w Krośnie. Taki oto człowiek może Ci pokazać jak budować brand w internecie dla ludzi z Krosna i innych miast Polski. Ekspert SEO zrobi Ci kompleksowy marketing firmy w sieci. Zrobi wszystko, by Twoja strona była wysoko w wynikach wyszukiwania w Google. A czemu akurat Google? Bo jest to największa wyszukiwarka w naszym kraju. Każdy jej używa.

Jeszcze się wahasz?

To zdaj sobie sprawę z tego, że ktoś właśnie szuka firmy jak Twoja. Chciałby coś od Ciebie kupić. Dzięki optymalizacji Twojej firmy z Krosna może się to udać. Tylko jedna sprawa… skontaktuj się z freelancerem SEO w Krośnie nie będzie to trudne. Pozwól mu stanąć Twojej stronie na nogi. Niech będzie to najlepsza strona w wyszukiwarce Google. Daj szansę botom Google, by pokochały Ciebie i Twój biznes z Krosna.

Czas ucieka, Klienci znajdują strony inne niż Twoja, nie jest Ci żal? A wystarczyłoby tylko zoptymalizować stronę, popracować nad pozycjonowaniem, rozwinąć marketing firmy z Krosna i byłoby cudnie. Zastanów się nad tym, to jednorazowa inwestycja. Kwestia wykonania audytu SEO strony www, optymalizacji, pracy nad marketingiem. Tak działa pozycjonowanie w Krośnie i w każdym innym miejscu na ziemi. Wystarczy chcieć i odezwać się do Freelancera SEO. Polecam bardzo serdecznie!