Pozycjonowanie Katowice

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

  Kim jestem?

  Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

  specjalisa SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

  Całościowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

  Zainteresowany/a?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  pozycjonowanie

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

  Przekonałem Cię?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Portfolio

  Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie stron portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania stron

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  skuteczne pozycjonowanie - portfolio

  Kontakt

  Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

   Pozycjonowanie Katowice

   Katowice, położone na terenie województwa śląskiego, są jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Polsce. Miasto posiada bogatą historię i jest ważnym węzłem komunikacyjnym w transporcie kolejowym i samochodowym. Jego liczba mieszkańców wynosi niemal trzysta tysięcy. Od dziesięcioleci Katowice są przestrzenią o dużym znaczeniu dla przemysłu, ale również dla handlu. Na rynku, w przeciągu ostatnich dwóch dekad, zaszło wiele zmian – spowodowanych głównie postępem technologicznym, popularyzacją internetu i automatyzacją wielu procesów. Wiele aspektów, związanych z prowadzeniem działalności biznesowej, zostało w większości lub całkowicie przeniesione w przestrzeń wirtualną. Jednym z nich jest marketing.

   Marketing internetowy – jak wykorzystać pozycjonowanie w Katowicach?

   Działania marketingowe w internecie, możemy podzielić na dwa rodzaje – inwestycję w reklamy płatne i SEO. Pierwszy z nich to tak zwane reklamy Pay Per Click, za które płacimy w zależności od ilości wejść na naszą stronę, poprzez tę reklamę. Istnieje wiele kanałów reklamowych PPC, które przyciągają na witrynę różne grupy odbiorców. SEO z kolei, nie wymaga nakładu finansowego – jednak korzystanie z usług profesjonalisty, jest w tej kwestii bardzo pomocne,

   Na czym polegają działania SEO? W skrócie, jest to optymalizacja zawartości naszej strony internetowej. Jej celem jest uzyskanie jak najwyższej pozycji na liście naturalnych wyników wyszukiwania. Najbardziej pożądane przez przedsiębiorców pozycje to te znajdujące się w TOP 10 wyszukiwarki Google, czyli na pierwszej stronie listy. Dlaczego jest to takie ważne?

   Prześledźmy sposób postępowania użytkowników, kiedy chcą znaleźć jakieś informacje, produkt lub usługę w internecie. Wpisują hasło w wyszukiwarkę i po wyświetleniu listy wyników, zazwyczaj przechodzą na jedną z witryn, znajdujących się na pierwszej stronie. Czasami przechodzą na drugą, jednak odsetek tych, którzy docierają dalej, wynosi zaledwie kilka procent. Zatem firmy, których strony nie znajdują się w pierwszej dwudziestce, w zasadzie nie są odwiedzane. Wszyscy potencjalni klienci są przechwytywani przez konkurencję, a nasza marka nie jest w żaden sposób rozpoznawalna.

   Konkurencja w kwestii marketingu internetowego jest szczególnie zacięta przede wszystkim w dużych miastach – takich jak Katowice. Duża ilość mieszkańców i ważna rola, jaką odgrywa ta miejscowość, sprawiają, że jest to przestrzeń o bardzo dużym potencjale pod kątem biznesowym. Jednak ilość firm, działających w tej samej branży również jest dość spora. Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji, nie ma innego, równie skutecznego sposobu, co inwestycja w pozycjonowanie strony internetowej.

   Pozycjonowanie Katowice – zalety i korzyści

   Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w działania SEO. Jednym z najistotniejszych jest to, że pozycjonowanie stało się w zasadzie koniecznością. Ilość konkurencyjnych firm na rynku jest tak duża, iż nie sposób wyróżnić się na ich tle w inny sposób, niż podejmując aktywne i stanowcze działania marketingowe w internecie. Jakie zalety posiada pozycjonowanie? Jakie korzyści może z niego czerpać przedsiębiorca?

   • Dzięki SEO, docieramy do użytkownika aktywnie szukającego danej usługi. W chwili, gdy trafia on na naszą stronę, jest zainteresowany zakupem, przez co prawdopodobieństwo dokonania transakcji rośnie.
   • Efektywne pozycjonowanie, wymaga umieszczania na stronie interesujących i wartościowych treści. Zyskuje na tym wizerunek naszej firmy, która będzie dzięki temu postrzegana jako profesjonalna i rzetelna.
   • Około pięćdziesięciu procent wszystkich wejść na stronę, pochodzi z naturalnych wyników wyszukiwania. Oznacza to, że inwestując w pozycjonowanie, możemy skierować na swoją stronę aż połowę wszystkich zainteresowanych. Takiej skuteczności nie gwarantuje żadna inna forma reklamy.
   • Zwiększenie świadomości marki. Ludzie, którzy wyszukują daną frazę, nie koniecznie muszą być zainteresowani zakupem. Widząc jednak stronę naszej firmy w TOP 10 wyników wyszukiwania, z całą pewnością zapiszą ją w pamięci, razem ze szczątkowymi informacjami na temat oferty. Później, kiedy pojawi się u nich zapotrzebowanie na dany produkt czy usługę – najprawdopodobniej wybiorą właśnie nas.
   • Szczyt listy wyników wyszukiwania kojarzy się z dużą, profesjonalną i godną zaufania firmą. Sukcesywnie dbając o utrzymanie pierwszych pozycji, będziemy zapisani w świadomości klientów, jako wiodące przedsiębiorstwo w branży. Stąd już bardzo krótka droga do rzeczywistego uzyskania pozycji lidera.
   • Stworzenie możliwości rozwoju. W momencie, gdy przez jakiś okres czasu będziemy utrzymywać się na szczycie, zdobędziemy odpowiednie środki, kapitał i renomę, aby móc bez komplikacji rozpocząć ekspansję działalności naszej firmy. Nie tylko, jeśli chodzi o miasta na terenie Polski, ale również poza jej granicami.
   • Dzięki konsekwentnym działaniom SEO, jesteśmy postrzegani jako liderzy w branży nie tylko przez klientów. Potencjalni współpracownicy również będą na nas patrzeć dużo przychylniej, jeśli udowodnimy im, że zapewnienie firmie skutecznej promocji w internecie nie stanowi dla nas żadnego problemu.

    

   Innych korzyści, o charakterze indywidualnym dla każdego przedsiębiorcy, jest o wiele więcej. Możemy jednak zauważyć, jak wiele możliwości daje nam w szerszej perspektywie inwestycja w pozycjonowanie w Katowicach. Ostatecznym argumentem jest to, że zaniedbując kwestie związane z marketingiem internetowym, narażamy naszą firmę na znaczne straty – zarówno finansowe, jak i wizerunkowe.

   Dla wielu przedsiębiorców powoli staje się jasne, że chcąc utrzymać się na rynku, muszą oni otwierać się na nowe możliwości i adaptować do zmian, jakie zachodzą na rynku. Internet stał się nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu. Ułatwia on komunikację i wiele innych aspektów formalnych. Teraz również w kontekście marketingu i pozyskiwania klientów, sieć globalna stała się jednym z najistotniejszych przestrzeni o znaczeniu biznesowym.

   Pozycjonowanie stron w Katowicach – czy warto zaufać specjaliście SEO?

   Istnieje wiele różnic, które dzielą agencje marketingowe i SEO freelancerów. Jedną z kluczowych, które nabierają znaczenia w przypadku dużych miast – jak Katowice – jest elastyczność.

   Często zdarza się, że uzyskanie wyższej pozycji w wyszukiwarce Google, wymaga niekonwencjonalnych działań. Zgubne jest w takich sytuacjach opieranie się na utartych schematach. Głównie dlatego, że algorytmy Google nieustannie się zmieniają i konieczna jest szybka reakcja. Firma musi wdrożyć w te zmiany cały zespół, zanim będzie w stanie zareagować. SEO freelancer jest w stanie przyswoić te zmiany błyskawicznie i od razu na nie zareagować, odpowiednio zmieniając charakter swoich działań.

   Kolejną różnicą jest również indywidualne podejście. Dla specjalisty SEO jesteśmy partnerem, ponieważ w jednej chwili realizuje on zazwyczaj maksymalnie cztery zlecenia. Gwoli porównania – duże firmy obsługują nawet do kilkuset klientów, a liczba ich pracowników jest dość nieproporcjonalna w stosunku do tego. Z SEO freelancerem możemy bez problemu szczegółowo określić warunki współpracy i nadzorować działania. Żadna agencja marketingowa nie jest w stanie nam tego zagwarantować.

   Ile trwa pozycjonowanie stron? Katowice

   Pozycjonowanie jest bardzo złożonym procesem, który w najtrudniejszych warunkach może trwać bardzo długo. W najbardziej konkurencyjnych regionach, gdzie rynek jest bardzo nieprzewidywalny, na efekty możemy czekać nawet ponad rok. Nie jest to jednak standard i choć ciężko dokładnie określić, ile będzie wynosił czas oczekiwania, to średnia waha się w przedziale od sześciu do dziewięciu miesięcy.

   Zdarzają się również przypadki, gdzie działania SEO dały wręcz niespodziewanie szybki efekt. Przyjmuje się, że minimalny okres oczekiwania wynosi kwartał. Niekiedy, po upływie tego czasu, jesteśmy w stanie zaobserwować poprawienie pozycji naszej strony na liście wyników wyszukiwania. Nie zniechęcajmy się jednak, jeśli tak nie będzie – jest to zupełnie normalne i jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji, jest uzbrojenie się w cierpliwość.