Pozycjonowanie Warszawa

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

  Kim jestem?

  Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

  specjalisa SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

  Całościowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

  Zainteresowany/a?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  pozycjonowanie

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

  Przekonałem Cię?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Portfolio

  Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie stron portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania stron

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  skuteczne pozycjonowanie - portfolio

  Kontakt

  Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

   Pozycjonowanie Warszawa

   Czym jest pozycjonowanie lokalne?

   Nie zawsze strona internetowa musi być widoczna dla wszystkich użytkowników sieci – czasem wystarczy, gdy będzie wyświetlać się przede wszystkim potencjalnym klientom, którzy znajdują się w pobliżu danej firmy. Takie ograniczenie może wbrew pozorom znacznie zwiększyć ruch na witrynie i przyczynić się tym samym do rozwoju biznesu. Aby osiągnąć taki efekt, warto zdecydować się na pozycjonowanie lokalne.

   Lokalne pozycjonowanie stron internetowych polega na zwiększeniu widoczności strony dla odbiorców z danej lokalizacji. Osiąga się to przede wszystkim za pomocą odpowiednio dobranych słów kluczowych, zawierających część adresu, pod jakim znajduje się dana firma – np. „pozycjonowanie Warszawa”. Obecnie lokalizacja ma ogromne znaczenie przy korzystaniu z wyszukiwarki Google – bierze ona pod uwagę domyślnie miejsce pobytu użytkownika szukającego danych informacji lub usług i wyświetla uwarunkowane nim wyniki. Dzięki temu odnajdywanie usług znajdujących się najbliżej jest o wiele łatwiejsze, a lokalne biznesy mają o wiele większe pole do popisu w Internecie.

   Pozycjonowanie strony pod konkretną lokalizację pozwala łatwiej dotrzeć do potencjalnych klientów. Przykładem są użytkownicy urządzeń mobilnych, którzy najczęściej korzystają z opcji wyszukiwania lokalnego za pomocą Google Maps czy standardowej wyszukiwarki, np. szukając w trasie najbliższej restauracji. Jeśli lokal gastronomiczny jest odpowiednio pozycjonowany na daną lokalizację, wyświetli się użytkownikowi, znaczne zwiększając szansę na jego odwiedziny. Takie działanie poprawia ruch na stronie lokalu i przynosi wiele korzyści – przede wszystkim dlatego, że jest nastawione na użytkowników zainteresowanych konkretnymi usługami w konkretnym miejscu, zazwyczaj zdecydowanych na skorzystanie z oferty.

   W jakich przypadkach warto postawić na lokalne pozycjonowanie stron internetowych?

   Nie w każdym przypadku pozycjonowanie lokalne jest wskazanym działaniem – wszystko zależy od obszaru działania danej firmy. Jeśli jest to biznes funkcjonujący głównie na miejscu, związany ze swoją lokalizacją – np. restauracja, warsztat samochodowy, salon fryzjerski – strona internetowa powinna być pozycjonowana lokalnie, ułatwi to bowiem znalezienie jej wielu potencjalnym klientom.

   Inaczej postępuje się jednak w przypadku firm działających na całą Polskę, np. sklepów internetowych oferujących wysyłkę na terenie całego kraju. W ich przypadku ograniczanie się do jednego miasta nie będzie korzystne – o wiele skuteczniejsze okaże się pozycjonowanie ogólne.

   Czym pozycjonowanie lokalne różni się od tradycyjnego?

   Choć obie metody pozycjonowania są do siebie zbliżone i posiadają wspólne podstawy – np. w obu przypadkach niezbędny jest audyt SEO, dobry content marketing, optymalizacja strony internetowej i link building – różnią się kilkoma ważnymi punktami.

   Usługi pozycjonowania lokalnego opierają się na dobraniu odpowiednich słów kluczowych, nastawionych na konkretną lokalizację. Taka fraza, jak pozycjonowanie Warszawa, daje jasny sygnał, że usługi są przeznaczone dla klientów ze stolicy – dzięki temu wyszukiwarka powiąże stronę z konkretną lokalizacją i będzie wyświetlać ją użytkownikom, którzy znajdują się w jej pobliżu. Możliwe jest nakierowanie na miejscowość, a także na konkretną dzielnicę – np. w przypadku stolicy „Warszawa Śródmieście”, co sprawdza się szczególnie w większych miastach.

   Znaczenie ma także optymalizacja strony – powinny znaleźć się na niej dane teleadresowe oraz odpowiednio ustawione nagłówki <title>, które potwierdzą wyszukiwarce Google lokalizację, do jakiej powinna przypisać daną firmę. Zmiany są także widoczne w link buildingu – strona pozycjonowana lokalnie powinna mieć w profilu linków odnośniki wiążące ją z daną lokalizacją, np. katalogi firm z danej miejscowości, gdzie dodatkowo również widoczne będą dane teleadresowe działalności.

   Uzyskanie czołowego miejsca wśród lokalnych wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google może przyciągnąć wielu klientów z okolicy, znacznie zwiększając zainteresowanie marką. Można także wesprzeć SEO pozycjonowanie z pomocą internetowego marketingu – linki sponsorowane nastawione na konkretną lokalizację również pozwolą zwiększyć widoczność firmy w sieci.