Pozycjonowanie za granicą

Wielka Brytania (UK) oraz Niemcy i inne kraje

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

Kontakt gorny

  Wysyłając zapytanie przez formularz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych >>
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kim jestem?

Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

specjalisa SEO

Czym się zajmuję?

Analiza konkurencji

Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

Całościowe pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

Diagnoza spadku ruchu

Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

Kompleksowy audyt strony

Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

Poprawienie profilu linków

Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

Tematyczny link building

Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

Weryfikacja działań

Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

Zdejmowanie filtra od Google

Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

Zwiększanie widoczności serwisu

Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

Zainteresowany/a?

Proszę o bezpłatną wycenę

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

pozycjonowanie

Tylko bezpieczne linkowanie

Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

Doświadczenie

Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

Raportowanie prac

Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

Przyjazna umowa

Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

Inwestycja szyta na miarę

Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

Przekonałem Cię?

Proszę o bezpłatną wycenę

Portfolio

Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie stron portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron - portfolio

skuteczne pozycjonowanie - portfolio

Kontakt

Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

Kontakt (form dolny)

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej >>
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pozycjonowanie stron za granicą

Marketing internetowy ma ogromne znaczenie dla biznesu na całym świecie. W krajach wysoko rozwiniętych, gdzie internet jest powszechnie dostępny i dosłownie każdy ma możliwość założenia swojej własnej strony internetowej, zagadnienia takie jak SEO czy reklamy Ads mają ogromny wpływ na obraz rynku. Niemal cztery i pół miliarda ludzi na całym świecie korzysta z internetu – ta liczba ciągle rośnie, przez co grupa odbiorców reklamy również jest większa. W jaki sposób pozycjonowanie stron internetowych za granicą może pomóc Ci w rozwoju twojej firmy?

Pozycjonowanie stron UK – Wielka Brytania jako rynek o ogromnym potencjale

Ogromne możliwości biznesowe, stwarza rozszerzenie swojej działalności na rynek zagraniczny. Tutaj pojawia się jednak pytanie, do jakich krajów ukierunkować swój profil? Możemy zdecydować się na państwa znajdujące się najbliżej lub takie o największym rynku zbytu. Bezpiecznym wyjściem jest pozycjonowanie po angielsku, ponieważ jest to niezwykle powszechny i uniwersalny język. SEO w języku angielskim jest pierwszym krokiem, aby otworzyć się na wiele różnych rynków zagranicznych.

Pozycjonowanie w Wielkiej Brytanii staje się bardzo opłacalne, ponieważ rynek w tym regionie jest bardzo dynamiczny. Dzięki temu w stosunkowo krótkim okresie czasu, jesteśmy w stanie osiągnąć przez działania SEO naprawdę zadowalające efekty. Pozycjonowanie w UK to również świetny punkt odniesienia do konstrukcji strategii marketingowej w innych państwach Europy. Będzie stanowić także doskonałą furtkę do rozszerzenia działalności na rynek amerykański. Sukcesywnie i regularnie prowadząc pozycjonowanie strony w Wielkiej Brytanii, możemy w bardzo krótkim czasie znacznie rozwinąć swoją firmę, czyniąc z niej lidera w branży.

Zagraniczny kapitał to nowe możliwości – pozycjonowanie stron w Wielkie Brytanii

Prowadzenie kompleksowej działalności na przestrzeni międzynarodowej, pozwala lepiej przystosować się do zmian zachodzących w gospodarce. Ma to ogromne znaczenie dla prowadzenia działalności. Czerpiąc zyski z więcej, niż jednego rynku, jesteśmy w stanie utrzymywać stały poziom dochodu – a nawet go podwyższać – bez względu na zmienną sytuację ekonomiczną w jednym z krajów. Gdy nasza działalność dobrze prosperuje, jesteśmy w stanie zgromadzić pewną ilość kapitału zabezpieczającego, który możemy wykorzystać do otwarcia sprzedaży w kolejnym regionie. Sprawne przeprowadzanie takiej ekspansji, pozwala na zapewnienie sobie stałego źródła dochodu, które pozwoli firmie funkcjonować bez względu na zmiany ekonomiczne.

Niezbędna będzie do tego oczywiście umiejętność analizy rynku i „żyłka biznesowa”. Niemniej jednak, pozycjonowanie strony w Wielkiej Brytanii jest doskonałym sposobem, aby rozpocząć wdrażanie kompleksowego planu rozwoju swojej firmy. Prowadzenie działań SEO w języku angielskim jest fundamentem, który umożliwia zbudowanie solidnego wizerunku firmy na rynku międzynarodowym.

Jak pozycjonowanie stron za granicą wpływa na sprzedaż?

Rozpoczęcia pozycjonowanie za granicą nie jest tylko drogą, która pozwala na dotarcie do nowych grup odbiorców. Pozycjonowanie po angielsku sprawia, że nasza firma jest postrzegana jako bardziej profesjonalna. Im szerszy będzie zakres zagranicznego pozycjonowania, tym większym zaufaniem będzie się cieszyć nasza firma wśród klientów na całym świecie. Spowoduje to, że nasza sprzedaż wzrośnie na każdym obszarze, w którym prowadzimy działalność – nie tylko w jednym, pozycjonowanym regionie.

Dodatkowo, otwarcie się na rynek zagraniczny pomaga w późniejszym nawiązywaniu współpracy z innymi firmami. Ponieważ posiadamy doświadczenie w handlu międzynarodowym, wielu przedsiębiorców będzie traktować nas jako poważnego partnera biznesowego. Taka sytuacja nie miałaby miejsca w przypadku, gdybyśmy pozostali zamknięci jedynie na swój rodzimy rynek. Kolejną kwestią jest to, iż najtrudniej jest rozpocząć działanie za granicą – kiedy już wykonamy ten krok, ekspansja na rynki w kolejnych państwach będzie przebiegać dużo sprawniej, niż za pierwszym razem.

Naturalnie, musimy pamiętać o tym, że każdy rynek wymaga indywidualnej analizy. Dlatego pozycjonowanie za granicą nie ogranicza się jedynie do zatrudnienia tłumacza. Aby skonstruować skuteczną strategię marketingową, musimy dogłębnie zapoznać się z jak największą ilością zmiennych na rynku docelowym. Początkowo ilość obowiązków dosłownie się podwoi. Po pewnym czasie jednak będziemy w stanie usystematyzować swoją metodykę pracy, a wtedy zauważymy rozliczne korzyści, które przyniosło nam otwarcie się na rynek zagraniczny.

Nie sposób zaprzeczyć, że rozpoczęcie działalności międzynarodowej, a później na skalę globalną, jest czymś, do czego dąży każdy przedsiębiorca. Należy jednak pamiętać, iż poszerzanie obszaru działania musi być przeprowadzane stopniowo. Z każdym kolejnym etapem nasze środki będą rosnąć, podobnie jak wiedza i doświadczenie. Pozycjonowanie w Wielkiej Brytanii jest doskonałym sposobem na to, aby wykonać pierwszy krok w kierunku ogromnego rozwoju swojej firmy.

Czy pozycjonowanie na Niemcy się opłaca?

Rozszerzenie obszaru działalności o bogate kraje, pozwala w bardzo szybkim tempie zwielokrotnić swoje zyski ze sprzedaży. Podobnie jest w przypadku naszych zachodnich sąsiadów. Pozycjonowanie stron w Niemczech, przy odrobinie szczęścia, może przynieść nam zysk nawet kilkukrotny w porównaniu do tego, który uzyskamy na rodzimym rynku.

W przypadku działalności sprzedażowej, pozycjonowanie strony na Niemcy jest opłacalne również ze względu na niskie koszty transportu. Możemy ograniczyć zbędne wydatki, związane z opłatami granicznymi podczas przewozu przez wiele państw. Koszt paliwa i konserwacji pojazdów transportowych również będzie bardzo niewielki. Kombinacja tych czynników sprawia, że ponosząc niskie wydatki, jesteśmy w stanie pozyskać bardzo dużą ilość środków. Ma na to wpływ również silna waluta obecna w Niemczech, która od wielu lat utrzymuje się w europejskiej czołówce.

Trudne pozycjonowanie po Niemiecku – prawda czy mit?

Wielu przedsiębiorców postrzega rynek niemiecki jako niezwykle skomplikowany i narażający firmę na straty. Okazuje się jednak, że jest to tylko stereotyp. Pozycjonowanie stron w Niemczech to naprawdę duży potencjał biznesowy. Rynek ten daje naprawdę duże możliwości, jeśli chodzi o marketing internetowy, a wszystkie procesy związane z SEO – jak optymalizacja stron czy link building – przebiegają bardzo sprawnie.

Podobnie jak w przypadku Wielkiej Brytanii, rozpoczęcie działalności na rynku niemieckim zwiększa naszą wiarygodność, jako partnera biznesowego. Wyrobienie sobie solidnej pozycji w Niemczech sprawia, że potencjalni współpracownicy traktują nas o wiele poważniej. Wynika to z tego, że działalność na skalę międzynarodową potwierdza, iż partnerstwo z nami jest bardzo opłacalne.

Współpraca z firmą międzynarodową jest również szansą dla innych przedsiębiorstw, aby zaistnieć na innych rynkach, niż rodzimy. Taki układ, przynoszący obopólne korzyści daje niezwykle rozwojową perspektywę i jest zalążkiem dobrze funkcjonującej organizacji.

Pozycjonowanie stron za granicą – do kogo się zwrócić?

Istnieje wiele agencji, które oferują usługi SEO również na zagranicznych rynkach. Oprócz języka angielskiego często jednak jesteśmy zmuszeni do zatrudnienia tłumacza. Niewykluczone, że podczas rozszerzania działalności, dobrym pomysłem będzie SEO freelancer. Skorzystanie z usług samodzielnego specjalisty daje nam dużo większą elastyczność, jeśli chodzi o prowadzone działania. Ta z kolei jest cechą absolutnie niezbędną, jeśli chodzi o prowadzenia działalności za granicą. Freelancer będzie realizował zlecenie dłużej – jednak będzie również odpowiadał bezpośrednio przed nami, przez co jego zaangażowanie w pracę także wzrośnie. W szerszej perspektywie, dużo bardziej opłacalne okazuje się korzystanie z usług dobrej jakości, zamiast szybkiego prowadzenia działań.

Z usług agencji możemy jednak skorzystać, zlecając audyt SEO. Dzięki niemu będziemy w stanie zweryfikować rzetelność naszych działań na rynku zagranicznym.