Pozycjonowanie stron Grudziądz

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

Kontakt gorny

  Wysyłając zapytanie przez formularz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych >>
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kim jestem?

Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

specjalisa SEO

Czym się zajmuję?

Analiza konkurencji

Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

Całościowe pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

Diagnoza spadku ruchu

Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

Kompleksowy audyt strony

Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

Poprawienie profilu linków

Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

Tematyczny link building

Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

Weryfikacja działań

Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

Zdejmowanie filtra od Google

Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

Zwiększanie widoczności serwisu

Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

Zainteresowany/a?

Proszę o bezpłatną wycenę

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

pozycjonowanie

Tylko bezpieczne linkowanie

Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

Doświadczenie

Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

Raportowanie prac

Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

Przyjazna umowa

Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

Inwestycja szyta na miarę

Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

Przekonałem Cię?

Proszę o bezpłatną wycenę

Portfolio

Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie stron portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron - portfolio

skuteczne pozycjonowanie - portfolio

Kontakt

Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

Kontakt (form dolny)

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej >>
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pozycjonowanie stron Grudziądz

Dotarcie do jak największej grupy odbiorców w internecie nie jest łatwą sztuką. W dzisiejszych czasach trzeba naprawdę się wyróżnić, by zostać zauważonym przez internautów. Nie trzeba jednak uciekać się do kontrowersyjnych lub nietypowych sposobów by maksymalnie zwiększyć swój marketingowy potencjał. Wystarczy zwrócić się do specjalisty SEO, który sprawi, że nasze usługi będą widoczne nie tylko dla robotów najpopularniejszych internetowych wyszukiwarek, ale przede wszystkim dla potencjalnych klientów. Pozycjonowanie stron wprowadza marketing internetowy na wyższy poziom.

Search Engine Optimization – czyli w skrócie SEO – ma poprawić wyniki wyszukiwania naszego produktu czy strony w wyszukiwarkach internetowych. Dotyczy to zasięgu organicznego, czyli takiego, który osiągniemy bez opłat za reklamę. Na przykład, po wpisaniu w wyszukiwarkę Google wybranych fraz czy słów kluczowych, dana strona internetowa ma pojawiać się jak najwyżej. Naturalnie przekłada się to na zdecydowanie większą liczbę odsłon, a to w konsekwencji może prowadzić do zwiększenia sprzedaży produktów i usług. W SEO inwestują już klienci z wielu miejscowości, także z Grudziądza.

Pozycjonowanie stron w Grudziądzu

Jeżeli jesteś z Grudziądza i chcesz by twoja strona www wyświetlała się jak najwyżej w wyszukiwarce Google i pozostałych wyszukiwarkach internetowych, musisz znaleźć odpowiednią osobę, która zajmie się pozycjonowaniem. Na lokalnym rynku istnieją firmy, które zajmują się tą formą marketingu internetowego, można skorzystać także z usług SEO freelancera, czyli osoby zajmującej się pozycjonowaniem stron w Grudziądzu indywidualnie. Pozycjonowanie stron nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto skorzystać z najlepszego specjalisty. A może warto znaleźć go… w internecie? Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać „pozycjonowanie Grudządz” i sprawdzić, jaki specjalista od SEO wypozycjonował swoją stronę najlepiej. Nie ma chyba lepszej reklamy specjalistów od pozycjonowania stron niż ich własna strona w internecie.

Budowanie widoczności w internecie i pozyskiwanie darmowych wyników wyszukiwania sprawiają, że strony www mogą zyskać niespotykaną do tej pory popularność. W Grudziądzu to również jest możliwe!

Pozycjonowanie Grudziądz

Jeżeli zastanawiasz się, jak zwiększyć swój potencjał marketingowy w internecie, należy pamiętać, że zawsze potrzebny jest ten pierwszy krok. W tym przypadku może być to audyt SEO. Sprawdź, która firma lub który freelancer SEO oferuje taki audyt. Pierwszym jego etapem będzie rozmowa ze specjalistą – przedstawisz na niej swoje oczekiwania dotyczące zwiększenia potencjału marketingowego Twojej strony. Specjalista od pozycjonowania stron ustali, jakie słowa kluczowe będą w tym przypadku odgrywały pierwszoplanową rolę, co pozwoli dokładnie zaplanować proces pozycjonowania. Warto pamiętać, że jeżeli są jakieś problemy ze stroną internetową, to warto mówić o nich już na tym etapie. W procesie budowania marki strony wszystkie elementy będą niezwykle ważne.

Czym w zasadzie jest audyt SEO? To analiza, jaką specjaliści przygotowują na temat danej strony internetowej. Sprawdzeniu podlega jakość wykonania strony, jak również zamieszczane na niej treści. Nie bez znaczenia pozostaje również funkcjonalność – bo możemy zamieszczać treści wysokiej jakości, strona może wyglądać ładnie, ale być kompletnie nieprzystosowana do nowoczesnych trendów, a co za tym idzie – nie zdobędzie takiej popularności, jak mogłoby to mieć miejsce. Trzeba również sprawdzić, jak dana strona jest wyświetlana w Google i innych wyszukiwarkach przed rozpoczęciem procesu pozycjonowania. Ważne, by poznać miejsce, z którego startujemy. Dzięki temu łatwiej będzie dostrzec efekty pracy.

Audyt SEO sprawia, że poznajemy mocne i słabe strony naszej witryny internetowej. Dowiemy się, w jakim miejscu jesteśmy i co należy poprawić, by docierać do jak największej liczby użytkowników internetu. Dobre efekty biznesowe jeszcze nigdy nie były tak blisko, wystarczy jedynie wykorzystać szansę, jaką stwarza nam pozycjonowanie.

Pozycjonowanie stron Grudziądz

Link building to pozyskiwanie zewnętrznych odnośników do naszej strony. Można powiedzieć, że jest to podstawa SEO. Warto jednak podkreślić, że zdobycie wartościowego linka nie jest proste i samemu mamy małe szanse, by osiągnąć w tej kwestii sukces. Warto więc zaufać freelancerowi SEO lub firmie zajmującej się pozycjonowaniem. Przeprowadzenie optymalizacji strony www będzie kluczowe w procesie pozycjonowania i sprawić może, że nas biznes w Grudziądzu wejdzie na wyższy poziom. Często optymalizacja jest nazywana „pierwszym krokiem ku lepszej widoczności w wyszukiwarce Google”. To nie tylko audyt SEO, ale też dobór treści – być może nie każdy wie, że rozbudowane treści, wyczerpujące dany temat, najlepiej powyżej trzech tysięcy znaków, są preferowane przez wyszukiwarki internetowe takie jak Google. Właśnie tego dowiedzieć się można w procesie audytu SEO i optymalizacji. Wyniki będą dostosowane do naszej witryny internetowej i pozwolą na jej lepsze pozycjonowanie.

Niezwykle ważną kwestią jest unikalna treść, jaką mamy zamiar zamieścić na naszej stronie. Pozycjonowanie strony www nie może się udać, jeżeli będziemy używać content, który skopiujemy z innych stron. Nie tędy droga. Zupełnie inaczej będzie, jeżeli pokusimy się o stworzenie treści, jakiej nikt wcześniej nie wymyślił. Pozwoli to na wyróżnienie unikalnych treści, a co za tym idzie – nasza strona www okaże się dużo bardziej popularna niż wszystkie inne, które… po prostu zamieszczają to samo. Dlatego w procesie pozycjonowania stron www warto być unikalnym, unikać sztampy, stawiać na oryginalność.

Warto też różnicować tematykę tekstów zamieszczanych na stronie internetowej, a do tego odpowiednio zmieniać treści tytułów bądź nagłówków. Tekst, który będzie miał unikalną treść, a do tego chwytliwe tytuły i nagłówki, które odpowiadać będą frazom wpisywanym do wyszukiwarki Google lub innych wyszukiwarek, pozwolą na zdobycie dużej popularności strony www.

Pozycjonowanie w Grudziądzu

Mnogość urządzeń mobilnych, z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach sprawiła, że strony internetowe przeglądamy już nie tylko na komputerze, ale również na smartfonach czy tabletach. Warto pamiętać o przystosowaniu strony do takich urządzeń. To kolejny punkt, który sprawić może, że nasza strona www zyska popularność. Wyszukiwarka Google polubi naszą stronę, jeżeli będzie można ją przeglądać nie tylko na ekranie komputera.

To tylko część wiedzy, jaką otrzymasz, jeżeli skontaktujesz się ze specjalistą w kwestii SEO w Grudziądzu. Tak, jak dziś wpisujesz do wyszukiwarek „pozycjonowanie Grudziądz” i trafiasz na tę stronę, by zapoznać się z ofertą najlepszego specjalisty od pozycjonowania stron w Grudziądzu, tak w przyszłości potencjalni klienci mogą wpisywać frazy w wyszukiwarkę Google i trafiać na Twoją stronę – niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz. Jeżeli nie wiemy, gdzie w Grudziądzu znaleźć punkt z danymi usługami, to szukamy tego w internecie. Wyobraź sobie, że do Grudziądza przyjeżdża osoba, która potrzebuje kupić kwiaty. Co wpisze w Google? „Kwiaciarnia Grudziądz” – a właśnie Ty prowadzisz taki biznes. Zależy Ci więc na tym, żeby w wyszukiwarce być jak najwyżej, a najlepiej na pierwszym miejscu. Klient, poszukujący pozytywnego załatwienia swojej sprawy, najczęściej oczekuje, że będzie to zrobione szybko. Dlatego, im wyżej Twoja strona jest w Google, tym większa szansa, że to w ten link kliknie, zapozna się z Twoją ofertą, a w konsekwencji przyjdzie i dokona zakupów. Tak to właśnie działa.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o audycie SEO, optymalizacji stron www, marketingu internetowym, zasadach funkcjonowania wyszukiwarek internetowych, a także zwiększyć ilość wejść na Twoją stronę – to jesteś w idealnym miejscu. Zachęcam do kontaktu, a następnie do wspólnego działania w celu poprawy Twojej widoczności w Google i innych wyszukiwarkach internetowych. To, czego dowiedziałeś się z tego tekstu, to absolutne podstawy, ale zapewniam: warto wejść na wyższy poziom!