Pozycjonowanie Białystok

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

  Kim jestem?

  Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

  specjalisa SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

  Całościowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

  Zainteresowany/a?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  pozycjonowanie

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

  Przekonałem Cię?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Portfolio

  Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie stron portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania stron

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  skuteczne pozycjonowanie - portfolio

  Kontakt

  Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

   Pozycjonowanie stron Białystok

   Czym jest pozycjonowanie?

   Pozycjonowanie to jedna ze składowych marketingu internetowego, która ma za zadanie sprawić, aby nasza strona znajdowała się wysoko w wyszukiwarce Google. Kiedy klient szuka konkretnego produktu, usługi lub wiedzy, bardzo chcielibyśmy, aby trafił na naszą stronę, ponieważ to pierwszy krok do udanego procesu sprzedażowego. Żeby jednak tak się stało, nasza pozycja w Google nie może być niska – jak dowodzą statystyki, sama tylko pierwsza strona najpopularniejszej wyszukiwarki generuje ruch oscylujący w granicach 92% użytkowników, którzy potencjalnie mogą zostać naszymi klientami.

   SEO to skrót z języka angielskiego oznaczający Search Engine Optimization, co można przetłumaczyć jako optymalizację pod silnik wyszukiwarki. Na ten proces składa się kilka czynników, które windują naszą witrynę, a to przekłada się na tak zwany ruch organiczny, który może być pierwszym krokiem do prawidłowego przeprowadzenia klienta przez cały proces lejka sprzedażowego. Jeśli zatem zależy nam na tym, aby strona nie była tylko wizytówką dla stacjonarnego sklepu lub sztuką dla sztuki – zacznijmy na niej zarabiać!

    

   W jaki sposób pozycjonować stronę www?

   Aby nasza strona znajdowała się wysoko w rankingu Google, przede wszystkim musimy wiedzieć sporo na temat algorytmów, które odpowiadają za pozycję danej witryny w wyszukiwarce. A to dlatego, że same treści nie wystarczą! Zatrudnienie nawet najlepszego copywritera do współpracy nie pomoże, jeśli struktura oraz kod naszej strony będą nieoptymalne. Na indeksowanie, którego dokonuje firma Google, wpływa wiele czynników, w tym czas ładowania strony, dostosowanie witryny do obowiązujących standardów W3C czy też zastosowanie tak zwanego głębokiego linkowania. Brzmi strasznie? Nie jest to proces prosty, wymaga czasu i cierpliwości oraz odpowiedniego nakładu finansowego, niemniej w dzisiejszym świecie szalonej konkurencji w marketingu internetowym z pewnością się opłaci, kiedy klienci nabiorą do naszej strony zaufania, co może przełożyć się na wybory konsumenckie.

   Optymalizacja treści

   Drugą składową pozycjonowania stron www jest treść, którą również należy zoptymalizować. Co to znaczy? Po raz kolejny – nawet najlepszy copywriter bez znajomości zasad SEO nie bardzo może wpłynąć na to, że nasza strona będzie lepiej widoczna w wyszukiwarce. Optymalizacja to nie tylko piękny, unikalny tekst, ale też szereg działań o – już może nieco mniej strasznie brzmiących imionach, takich jak: zadbanie o poprawne rozmieszczenie słów kluczowych czy choćby odpowiedni dobór nagłówków oraz tytułów oraz powiązane z linkowaniem wewnętrznym dobrze zorganizowane treści menu. Właściwa treść to nieodzowny element dobrze zorganizowanej strony www. Powinna być ona zoptymalizowana pod kątem SEO, co oznacza – powinna być jednym z harmonijnie złożonych komponentów całego procesu SEO.

    

   Jak zabrać się za pozycjonowanie?

   Oczywiście możemy próbować swoich sił samemu, niemniej pomyślmy – czy lepiej znamy się na własnej firmie, jej produktach bądź usługach, czy też na skomplikowanych procesach związanych ze śledzeniem algorytmów Google oraz optymalizacją stron? Wiele osób rozpoczynających pracę „na swoim” jest – wydaje się, że błędnego – zdania, iż o wszystko muszą zadbać sami. Pomyślmy jednak, jak wiele czasu na naukę oraz próby i błędy, niekoniecznie uwieńczone sukcesem, możemy stracić, ucząc się czegoś, co firma zajmująca się pozycjonowaniem stron może zacząć z marszu po wstępnym audycie strony oraz określeniu konkretnych wymagań ze strony zleceniodawcy. Kiedy każdy skupi się na tym, na czym zna się najlepiej, rzeczy na pewno pójdą do przodu.

   Nie wahajmy się zatem poszukać konkretnej firmy, która zajmuje się optymalizacją witryn internetowych pod wyszukiwarki internetowe. Najlepiej takiej, którą bronią nie tylko piękne słowa, ale również poparte przykładami konkretne wyniki.

   Właśnie – firmy czy freelancera? Odpowiedzi na to pytanie nie da udzielić się jednoznacznie, bo oba wybory mają swoje plusy i minusy. Zdecydowanie za agencjami nie przemawia fakt, że agencje marketingowe często pracują jak wielkie fabryki, a nasza witryna może trafić w ręce pozycjonera, który albo jest najlepszy w swoim fachu, albo dopiero przyucza się do zawodu, a chyba możemy mieć pewność, że nasza witryna znajdzie się w gąszczu wielu innych, którymi taki pracownik się zajmuje.

   Odwrotnie może stać się przy pozycjonowaniu przez freelancera lub małą agencję – zdecydowanie przemawia za nimi fakt, że posiadają więcej czasu oraz gotowość do niestandardowych działań, które wymagane są przy skromniejszych zasobach źródeł do linkowania. Więcej czasu oznacza w tym wypadku większą dbałość o klienta, a co za tym idzie lepszą atmosferę współpracy oraz – o czym często można się przekonać – lepsze rezultaty.