Pozycjonowanie Toruń

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

  Kim jestem?

  Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

  specjalisa SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

  Całościowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

  Zainteresowany/a?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  pozycjonowanie

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

  Przekonałem Cię?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Portfolio

  Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie stron portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania stron

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  skuteczne pozycjonowanie - portfolio

  Kontakt

  Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

   Pozycjonowanie stron Toruń

   Na czym polega pozycjonowanie strony?

   Pozycjonowanie stron www w głównej mierze opiera się na konkretnych działaniach marketingowych, mających na celu optymalizację zarówno kodu strony, jak i treści znajdujących się na niej w celu osiągnięcia jak najkorzystniejszej pozycji w wyszukiwarce. Działaniami tymi są w szczególności: ingerencje w strukturę strony – to jest odpowiednie linkowanie wewnętrzne, nadanie jej przejrzystego układu, dbałość o dostosowanie strony do aktualnych algorytmów Google, czy taki „drobiazg” jak szybkość jej ładowania. Nazwijmy te procesy fundamentami pod budowę dobrej, indeksowanej wysoko przez wyszukiwarkę strony.

   Jej ścianami nośnymi oraz „elementami dekoracyjnymi”, które okażą się równie ważne, co kod i struktura strony, jest tekst. Odpowiednio zoptymalizowany pod kątem SEO, dostarczający unikatowych treści budujących zaufanie czytelników do naszej witryny sprawia, że wyszukiwarka traktuje naszą witrynę jako wiarygodne źródło informacji na temat, w którym się specjalizujemy. Z tego też względu tak często spotykane są blogi na stronach sklepów, których artykuły – merytoryczne oraz odpowiednio nasycone słowami kluczowymi – nie tylko budują autentyczność i profesjonalizm usług lub produktu, ale przede wszystkim sprawiają, że nasza strona staje się pierwszym wyborem osób, które poszukują samej wiedzy, a nie produktu. Co to daje? Prawdopodobieństwo, że klient, który już kiedyś odwiedził naszą witrynę i znalazł na niej interesujące go informacje, wróci za jakiś czas „na zakupy” do nas, jest o wiele większe, niż gdyby nasza strona oferowała tylko produkty lub usługi bez odpowiedniego zaplecza merytorycznego. Wbrew pozorom – ludzie czytają o oferowanych przez nas rzeczach, a to, co dla nas wydaje się banalnie proste i niewarte wyjaśniania, dla nich może być odskocznią od codzienności i poznaniem nieco zaplecza firmy oferującej daną usługę.

    

   W czym mogą pomóc działania SEO małej, nowej firmie?

   Wyobraźmy sobie przykład, w którym postanowiliśmy zająć się wytwarzaniem pysznych pierników. Działamy na terenie, a jakże, Torunia. Konkurencja na starcie jest ogromna, a naszym celem jest takie wypromowanie kawiarni z ciastkami i pamiątkami zlokalizowanej nieopodal Rynku tak, aby zagraniczni turyści wiedzieli, że to właśnie do nas warto zajrzeć, aby posmakować doskonałej kawy i wspaniałych, lukrowanych ciasteczek.

   Wpisujemy w wyszukiwarkę: pozycjonowanie strony. Umyśliliśmy sobie, że zabawnymi, ciekawymi anegdotami z życia Torunia oraz historii tego pięknego miasta zachęcimy do odwiedzania naszej strony potencjalnych klientów naszego stacjonarnego sklepu. Lista agencji marketingowych, które chętnie by się tą sprawą zajęły, będzie z pewnością bardzo długa. Zapewne zaoferują one darmowy audyt strony, konsultację merytoryczną, ustalenie celu i wdrożenie długofalowego planu, który z pewnością nie zakończy się fiaskiem, ale będzie trwał długie miesiące. Naszą stronę obejmuje młodszy stażem pracownik, który jest mistrzem researchu, ale nie ma za grosz pojęcia o kawie, piernikach czy mieście Kopernika. Na tym skończmy.

   Wpiszmy w wyszukiwarkę: pozycjonowanie strony Toruń. Tyle wystarczy, żeby nasze zapytanie trafiło do freelancera lub małej agencji, która – przynajmniej teoretycznie – może być bliżej związana z miastem, znać tutejsze anegdoty, powiedzenia, specyficzne zwroty, historię. Mówiąc w skrócie: może mieć flow do opowiedzenia tego, co ktoś obcy widział jedynie w internecie lub na szkolnej wycieczce.

   Nie musimy chyba wyjaśniać, dlaczego drugi przykład jest bardziej opłacalny ze względów nawet nie finansowych, co ambicjonalnych. Jak to przełoży się na wyniki naszej strony?

   Przede wszystkim strona zyskuje opiekuna, który ponosi pełną odpowiedzialność za jakość wykonanej usługi, a my sami nie jesteśmy jednym z setek klientów. Powiedzmy sobie szczerze – freelancerzy, bez zaplecza linkowania wewnętrznego czy stażystów gotowych podjąć się działań copywriterskich, sami muszą dopieścić każde słowo w tworzonej przez siebie treści dostosowanej pod SEO. Odpowiedzialni są również za dobór kluczowych fraz, pod które chcemy pozycjonować naszą witrynę. Takie treści są pomocne przy optymalizacji i – o czym mówiliśmy na początku – mogą przyczynić się do organicznego ruchu na naszej stronie. W końcu – zadowolenie klienta przynosi małym agencjom czy wolnym strzelcom nowych klientów.

   Zadbanie od samego początku o dobrą firmę od pozycjonowania zrodzi efekty, ale potrzeba do tego cierpliwości i nakładu finansowego, w obu przypadkach uzależnionego od dotychczasowego rankowania naszej strony. Inaczej będzie, jeśli stawiamy stronę od zera, a inaczej, jeśli ma ona wieloletnie zaplecze, które staramy się zmodyfikować, ulepszyć, powierzyć profesjonalistom do opieki.