Pozycjonowanie Kielce

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

  • Raporty z prac co miesiąc!
  • Codzienne raporty pozycji
  • Wysokie, stabilne pozycje
  • Tylko bezpieczne metody
  • Dedykowany opiekun
  • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

Kim jestem?

Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

specjalisa SEO

Czym się zajmuję?

Analiza konkurencji

Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

Całościowe pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

Diagnoza spadku ruchu

Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

Kompleksowy audyt strony

Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

Poprawienie profilu linków

Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

Tematyczny link building

Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

Weryfikacja działań

Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

Zdejmowanie filtra od Google

Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

Zwiększanie widoczności serwisu

Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

Zainteresowany/a?

Proszę o bezpłatną wycenę

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

pozycjonowanie

Tylko bezpieczne linkowanie

Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

Doświadczenie

Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

Raportowanie prac

Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

Przyjazna umowa

Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

Inwestycja szyta na miarę

Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

Przekonałem Cię?

Proszę o bezpłatną wycenę

Portfolio

Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie stron portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron - portfolio

skuteczne pozycjonowanie - portfolio

Kontakt

Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true” ajax=”true” tabindex=”10″]

Pozycjonowanie Kielce

Coraz większy odsetek społeczeństwa posługuje się na co dzień internetem. Użytkownicy szukają informacji, produktów lub usług. Udzielają się także w mediach społecznościowych i na forach tematycznych. Ta uniwersalność internetu jest główną przyczyną jego popularności. Sieć globalna przybiera kształt wszechstronnego medium masowego przekazu – służącemu nie tylko do poszukiwania informacji. Rozrywka, handel, sztuka czy polityka również odgrywają w niej ogromną rolę.

Wpływ sieci globalnej na wszystkie dziedziny życia jest ogromny. Internauci cenią ją sobie przede wszystkim ze względu na wygodę i łatwość dostępu. Powoduje to, że w miastach o dużym znaczeniu turystycznym, kulturowym i gospodarczym – takich jak Kielce – internet staje się główną przestrzenią, w której odbywają się działania reklamowe. Duża ilość użytkowników sprawia, iż sieć globalna skrywa ogromny potencjał biznesowy, który przedsiębiorcy prędzej czy później będą zmuszeni wykorzystać, aby utrzymać się na rynku.

Pozycjonowanie Kielce – główne cechy marketingu internetowego

Marketing internetowy znacznie różni się od innych, znanych nam kanałów reklamowych. Wynika to przede wszystkim z jego charakterystyki – ponieważ sieć globalna kształtowana jest przede wszystkim przez użytkowników. To właśnie oni mają decydujący głos w kwestii tego, jak przeobraża się obraz internetu. Wszystkie podmioty, chcące osiągnąć korzyści biznesowe dzięki niemu, muszą się do ów głosu dostosować – w przeciwnym razie osiągną efekt całkiem odwrotny do zamierzonego.

W związku z tym, główną cechą, która charakteryzuje marketing internetowy, jest przystępność dla użytkownika. Nachalne, wyskakujące na cały ekran reklamy i nieusuwalne banery swojego czasu były bardzo popularne w internecie. Bardzo szybko jednak specjaliści od marketingu zreflektowali się, że nie jest to właściwy sposób, spójny z zasadami, jakimi rządzi się sieć globalna.

W internecie to reklama musi być przyjazna dla użytkownika. Większość inicjatywy leży właśnie po jego stronie, a więc odpowiedni sposób na wypromowanie swojej firmy, to przedstawienie oferty w interesujący, czytelny, ale również nieinwazyjny sposób. Właśnie to odróżnia reklamę internetową od wszystkich innych form promocji. Jest ona skierowana do użytkownika zainteresowanego danym tematem, dzięki czemu czynnik przypadkowości zostaje wyeliminowany do minimum.

Najskuteczniejszą formą marketingu internetowego, jest pozycjonowanie stron www. Polega ono na optymalizacji treści na stronie (czyli m. in. polepszaniu ich jakości) oraz działaniach zewnętrznych, które mają na celu podwyższenie pozycji danej strony na liście naturalnych wyników wyszukiwania. Im wyżej znajduje się nasza witryna firmowa, tym większe korzyści biznesowe jesteśmy w stanie dzięki niej osiągnąć.

Promocja poprzez pozycjonowanie jest niezwykle skuteczna i pozwala na zwiększenie obrotów firmy nawet kilkukrotnie. Wynika to ze specyfiki jej działania i drogi dotarcia do potencjalnego klienta. SEO opiera się na frazach kluczowych – czyli hasłach, które użytkownik wpisuje w wyszukiwarkę, aby znaleźć pożądaną przez niego informację, produkt, usługę lub cokolwiek innego. Im lepiej zoptymalizowana jest strona pod kątem fraz kluczowych (i wielu innych czynników, o których mowa będzie później), tym wyżej zostanie ona wyświetlona na liście wyników wyszukiwania. Dzięki temu zdecydowanie większa część użytkowników, wyszukujących daną frazę, ujrzy odnośnik do naszej strony i prawdopodobnie na nią przejdzie.

Pozycjonowanie pozwala więc dotrzeć do użytkowników, którzy z założenia zainteresowani są konkretnym tematem. Intuicyjnie traktują oni strony z pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania, jako te godne zaufania, rzetelne i profesjonalne. SEO zatem nie tylko zwiększa ruch na naszej stronie, ale wpływa również na podświadomość potencjalnych klientów i sposób, w jaki postrzegają oni naszą działalność. Pierwsze pozycje w wyszukiwarce Google kształtują opinię odbiorców o nas, jako o firmie wiodącej w swojej branży.

Co wpływa na skuteczność pozycjonowania w Kielcach?

To, czy podjęte przez nas działania SEO odniosą skutek, zależy od naprawdę wielu czynników. Co więcej, nieustannie ich przybywa lub ulegają one zmianom. Dlatego dość ciężko jest przewidzieć dokładne powodzenie pozycjonowania lub okres czasu, jaki będzie trzeba czekać na efekty.

Najistotniejszą kwestią w kategoriach SEO, jest unikalność treści na stronie i poza nią (w przypadku link buildingu). Każdy tekst powinien zostać samodzielnie napisany przez specjalistę. Dlaczego jest to tak ważne? Strony, które posiadają w swojej zawartości powielone treści, spadają na sam dół listy wyników wyszukiwania, ponieważ są one traktowane jako bardzo mało wartościowe. Im większa ilość oryginalnej zawartości na stronie, tym lepiej – docelowo, powinniśmy zmierzać do tego, aby wszystkie treści takie były.

Unikalność nie jest jednak jedynym czynnikiem, który wpływa na skuteczność pozycjonowania. Równie istotne jest także nasycenie frazami kluczowymi. Ich ilość powinna być jak największa, jednak należy zadbać także o spójność, naturalność i czytelność tekstu. Te kwestie również są bardzo ważne – warto zwrócić uwagę na poprawność językową, a także posługiwać się różnego rodzaju zabiegami edytorskimi: pogrubienia, podkreślenia, kursywa czy listy punktowe.

Kolejna rzecz nie jest związana z widocznymi treściami na stronie, lecz w dużej mierze z jej zawartością. Mowa tutaj o odpowiedniej optymalizacji kodu html zaimplementowanego na witrynę. Powinien być on w jak największym stopniu kompatybilny z wyszukiwarką Google, aby jej algorytmy rozpatrywały stronę jako przyjazną dla użytkownika. Do przeprowadzenia optymalizacji strony pod tym kątem, niezbędna jest zaawansowana wiedza na temat języka html i jego wpływu na wyszukiwarkę. Jeśli chodzi o pozostałe kwestie techniczne, ważna jest też szybkość ładowania się strony i jej przejrzystość dla odbiorcy.

Ostatni czynnik dotyczy tak zwanego pozycjonowania zewnętrznego. Link building polega na zwiększaniu ilości odnośników do naszej strony na witrynach zewnętrznych. Im większa jest ich ilość na stronach wysokiej jakości, tym wyższa będzie nasza pozycja na liście naturalnych wyników wyszukiwania. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na szybkie poprawienie pozycjonowania swojej strony.

Czym zajmuje się SEO freelancer?

Samodzielny specjalista SEO, jest osobą, posiadającą rozległą wiedzę w zakresie marketingu internetowego. Freelancer oferuje usługi w zakresie pozycjonowania stron internetowych – na podobnych zasadach, co w przypadku agencji marketingowej. W standardowy zakres obowiązków specjalisty SEO wchodzi przede wszystkim tworzenie odpowiedniej ilości, wysokiej jakości treści na stronę internetową klienta. Musi on poświęcić odpowiednią ilość czasu na analizę wpływu konkretnych działań na widoczność strony.

Przy odpowiednich ustaleniach SEO freelancer jest również w stanie zadbać o odpowiednią optymalizację kodu html na naszej stronie. Wielu oferuje także profesjonalny link building. Zanim zdecydujemy się na współpracę ze specjalistą, warto poprosić go o audyt SEO. Będziemy w stanie dzięki temu zweryfikować zakres kompetencji danej osoby i podjąć świadomą decyzję.

Ile trwa pozycjonowanie i jakie są koszty?

Dla większości przedsiębiorców najbardziej istotnymi kwestiami są koszty i czas oczekiwania. O ile w przypadku wyceny można nieco skonkretyzować odpowiedź, o tyle – niestety – w przypadku czasu realizacji jest to niezwykle trudne. Cena u konkretnego specjalisty, zależy przede wszystkim od ilości fraz, na jakie chcemy się pozycjonować oraz od konkurencyjności branży. Możemy przyjąć, iż średnia miesięcznych kosztów będzie się mieścić między 700 zł a dwoma tysiącami. Tak duża rozbieżność wynika z bardzo dużej ilości wariantów współpracy. Konkretne warunki ustalamy już bezpośrednio ze specjalistą.

Dużo większa rozbieżność występuje w przypadku czasu oczekiwania. Okres, po jakim pojawią się wymierne efekty SEO jest warunkowany przez działania konkurencji, algorytmy Google i lokalizację. Najbardziej wiarygodne ramy czasowe zaczynają się od trzech miesięcy i kończą nawet na dwóch latach.