Pozycjonowanie Olsztyn

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

Kontakt gorny

  Wysyłając zapytanie przez formularz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych >>
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kim jestem?

Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

specjalisa SEO

Czym się zajmuję?

Analiza konkurencji

Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

Całościowe pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

Diagnoza spadku ruchu

Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

Kompleksowy audyt strony

Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

Poprawienie profilu linków

Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

Tematyczny link building

Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

Weryfikacja działań

Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

Zdejmowanie filtra od Google

Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

Zwiększanie widoczności serwisu

Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

Zainteresowany/a?

Proszę o bezpłatną wycenę

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

pozycjonowanie

Tylko bezpieczne linkowanie

Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

Doświadczenie

Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

Raportowanie prac

Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

Przyjazna umowa

Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

Inwestycja szyta na miarę

Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

Przekonałem Cię?

Proszę o bezpłatną wycenę

Portfolio

Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie stron portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron - portfolio

skuteczne pozycjonowanie - portfolio

Kontakt

Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

Kontakt (form dolny)

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej >>
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pozycjonowanie Olsztyn

Duże miasta o istotnym znaczeniu turystycznym i kulturowym od zawsze były bardzo podatnym gruntem w kontekście biznesowym. Wynika to z dużej liczby mieszkańców oraz osób odwiedzających te obszary w celu zwiedzania i edukacji. Dla województwa warmińsko-mazurskiego, największe znaczenie w tych kwestiach ma Olsztyn. Jest on głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym i kulturowym w regionie, a także ważnym węzłem komunikacji kolejowej i drogowej. Sprawia to, że przedsiębiorcy, prowadzący działalność w tym regionie, są w stanie czerpać naprawdę zadowalające zyski – oczywiście przy zastosowaniu odpowiedniej strategii biznesowej.

Jak pozycjonowanie w Olsztynie pomaga zwiększyć dochody firmy?

Obecnie, bardzo duże znaczenie w strategii biznesowej, mają działania marketingowe. Znaczna ich część ze świata fizycznego i telewizji, przeniosła się do przestrzeni wirtualnej – internetu. Popularność tego medium masowego przekazu, wynika z jego innowacyjnej formy, która już kilka dekad temu, całkowicie zrewolucjonizowała pogląd na to, jak mogą wyglądać media. Najważniejsze cechy internetu, które sprawiają, że jest on tak popularny, to:

 • Dostęp do nieograniczonej ilości informacji na dowolny temat,
 • Przystępność względem wszystkich użytkowników,
 • Łatwy dostęp, bez względu na dzień tygodnia, czas i lokalizację,
 • Brak ograniczeń pod kątem zamieszczanych treści – oprócz tych, które są narzucane przez prawo.

 

Ponadto, cała zawartość internetu – wyszukiwarki, portale społecznościowe, narzędzia – cały czas są ulepszane przez twórców. Celem, jaki stawiają sobie organizacje odpowiedzialne za tworzenie mechanizmów i treści w internecie, jest przystępność dla użytkowników. Przez to samo postrzeganie reklamy ewoluuje, przekształcając się z nachalnych klipów lub banerów w nieinwazyjne, niebanalne i intrygujące informacje.

Jedną z głównych dróg, którymi podąża współczesny marketing internetowy, jest pozycjonowanie stron. Ma ono szczególne znaczenie w kluczowych miastach w każdym państwie – do których w Polsce zalicza się Olsztyn. Miejscowości te są zamieszkiwane przez dużą ilość osób i odwiedza je równie wielu turystów. Zdecydowana większość z nich posługuje się narzędziem, jakim jest internet – w różnych celach. Możemy nawigować się w trakcie pobytu, używając Google Maps lub szukać interesujących miejsc, w celu odwiedzin. Turyści bardzo często posługują się wyszukiwarką Google, aby znaleźć nocleg lub lokal gastronomiczny, w którym zatrzymają się na posiłek. Możliwości jest naprawdę wiele, a ludzie korzystają z pomocy internetu praktycznie w każdym aspekcie, dotyczącym ich życia.

Taki stan rzeczy sprawia, że internet jest przestrzenią o niewyobrażalnym potencjale biznesowym. Pozycjonowanie stron www w Olsztynie i innych, większych miastach, pozwala przedsiębiorcom dotrzeć do swoich potencjalnych odbiorców i zainteresować ich swoją ofertą w nieinwazyjny i ciekawy sposób. Im wyższa jest pozycja strony, tym większa jest ilość korzyści dla naszej firmy.

Dodatkowo, internet jest w zasadzie jedynym popularnym medium, które pozwala na dotarcie do grupy odbiorców, którzy interesują się konkretnym tematem. Zawężamy w ten sposób grono odwiedzających i eliminujemy nic nie znaczące, puste wyświetlenia. Na naszą stronę www, dociera użytkownik już zainteresowany jej tematyką. Dzięki temu, znacznie zwiększa się prawdopodobieństwo, że dana osoba zdecyduje się na zakup naszego produktu, bądź usługi.

Jakie korzyści dla firmy niesie ze sobą pozycjonowanie? Olsztyn

Miasta takie jak Olsztyn – o dużym znaczeniu administracyjnym, turystycznym, kulturowym i komunikacyjnym – posiadają jedną, wspólną cechą, która kształtuje lokalny rynek. Jest to konkurencja. Ilość firm o podobnym profilu działalności jest naprawdę duża. Dlatego przedsiębiorcy muszą podejmować niezwykle aktywne działania w kontekście marketingu, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zachęcić potencjalnych klientów, do skorzystania właśnie z ich usług.

Główną przestrzenią walki o klienta dla współczesnych firm, jest internet. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu swojej strony internetowej, firma:

 • Wyróżnia się na tle konkurencji,
 • Zwiększa ruch użytkowników w witrynie,
 • Wyrabia sobie dobrą renomę wśród wszystkich grup odbiorców,
 • Zwiększa swoje obroty,
 • Kształtuje sobie pozycję lidera w branży.

 

Firmy, których strony zajmują wysokie pozycje na liście wyników wyszukiwania w Google, są postrzegane przez odbiorców jako profesjonalne i godne zaufania. Obecność w TOP 10 wyszukiwarki w dużym stopniu oddziałuje na podświadomość i wyobraźnię potencjalnych klientów. Nawet w sytuacji, gdy nie są oni w danej chwili zainteresowani zakupem, z całą pewnością rozważą ofertę naszej firmy w sytuacji, gdy pojawi się u nich zapotrzebowanie.

Wykorzystanie tego mechanizmu, pozwala na sukcesywne poszerzanie grupy swoich stałych odbiorców. Po pewnym czasie firma staje się na tyle popularna, że bez żadnych komplikacji jest w stanie poszerzyć zakres swojej działalności o kolejne miasta w Polsce lub nawet za granicą. Pozycjonowanie stron internetowych w Olsztynie i innych miastach o dużym znaczeniu gospodarczym, nie jest więc jedynie sposobem na zwiększenie dochodów firmy, ale też na stworzenie możliwości rozwoju.

Czy warto zlecić pozycjonowanie stron w Olsztynie specjaliście SEO?

Podejmując decyzję o rozpoczęciu aktywnych działań SEO, możemy wybrać pomiędzy agencją marketingową, a samodzielnym specjalistą. To drugie rozwiązanie bardzo często budzi wątpliwości przedsiębiorców, ponieważ trudno jest sobie wyobrazić, iż jedna osoba jest w stanie wykonać taką samą ilość pracy, co agencja, utrzymując ten sam poziom jakości. Musimy jednak wziąć pod uwagę to, iż duże agencje obsługują dużą ilość klientów. W związku z tym – ilość czasu, jaki poświęcają one na jedno zlecenie, często może być nawet mniejsza, niż w przypadku SEO freelancera.

Miasta pokroju Olsztyna, wymagają bardzo indywidualnego podejścia w kwestii działań SEO. Nie jest wskazane opieranie się na schematach działania, ponieważ każda branża jest różna i wymaga nacisku na inny aspekt optymalizacji. Niestety, w przypadku agencji marketingowych, taki poziom elastyczności jest niemożliwy, ze względu na ograniczony czas pod kątem każdego zlecenia. Zupełnie inaczej wygląda to podczas współpracy z SEO freelancerem. Takie osoby zazwyczaj nie obsługują więcej, niż czterech zleceń w jednej chwili. Dzięki temu, samodzielny specjalista jest w stanie zaangażować się w każde z nich w znacznie większym stopniu, niż w przypadku agencji SEO. Podczas pozycjonowania w Olsztynie i podobnych miastach, ta kwestia może okazać się kluczowa, jeśli chodzi o skuteczność i okres czasu, jaki będziemy musieli czekać na efekty.

Pozycjonowanie stron Olsztyn – ile trzeba czekać na efekty?

Okres oczekiwania na efekty działań SEO jest bardzo zróżnicowany. Wynika to przede wszystkim z nieustannie zachodzących zmian na rynku i w algorytmach Google. Duży wpływ na długi okres oczekiwania, mają także działania konkurencji. Pozycjonowanie, zazwyczaj zaczyna przynosić widoczne efekty po około sześciu miesiącach od rozpoczęcia działań. Ciężko jest jednak traktować to jako zasadę. W przypadku dużych miast, takich jak Olsztyn, ten czas może się wydłużyć nawet do roku. Najbardziej konkurencyjne branże mogą niekiedy potrzebować jeszcze więcej.

Pocieszeniem może być to, że taka nieprzewidywalność działa w obie strony. Czasem okres oczekiwania zamiast sześciu miesięcy, może wynosić zaledwie kwartał. Jeśli chcemy uzyskać efekty jak najszybciej, warto zainwestować w kompleksową optymalizację SEO. Bardzo przydatny będzie link building, ponieważ przeprowadzony w przemyślany sposób, daje efekty niemalże natychmiastowo. Niezwykle ważna jest również ilość treści, które zamieszczamy na naszej stronie, a także ich aktualność, czytelność i wartość merytoryczna. Powinniśmy również zwrócić uwagę na kompatybilność kodu html zaimplementowanego na naszą stronę, względem wyszukiwarki Google. Chcąc zweryfikować aktualny stan naszej strony pod tym kątem, zwróćmy się do specjalisty, aby wykonał audyt SEO.