Pozycjonowanie Stron Włocławek

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

  Kim jestem?

  Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

  SEO Freelancer / Specjalista SEO / SEO Manager.

  Pasjonat marketingu internetowego od najmłodszych lat. Oferuję indywidualne podejście, wypracowane przez lata doskonałe techniki pozycjonowania oraz wartościowy consulting. Pozycjonowanie stron internetowych realizuję aż do uzyskania TOP3 pozycji w Google.

  Zajmuję się pozycjonowaniem w kraju, jak również za granicą. Oferuję lokalne pozycjonowanie pod Włocławek i inne miasta w Polsce.

  Posiadam doświadczenie z SEO w różnych branżach, również w tych szczególnie trudnych, jak farmacja czy kantory internetowe.

  specjalisa SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  W biznesie warto wiedzieć o konkurencji więcej niż o sobie samym. Dlatego pomogę Ci poznać mocne i słabe strony konkurentów, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach, wysokie pozycje w Google i fotel lidera rynku.

  Całościowe pozycjonowanie stron

  Od optymalizacji strony internetowej, przez stworzenie tekstów, aż do budowy zaplecza linków - moje pozycjonowanie stron zawiera wszystko to, co jest Ci niezbędne do uzyskania widoczności w Internecie. Do moich działań należy także lokalne pozycjonowanie stron – we Włocławku i innych miastach, by pomóc firmom odnieść sukces w miejscu, z którego pochodzą.

  Diagnoza spadku ruchu

  Twoja strona internetowa notuje spadki ruchu, a Ty nie wiesz dlaczego? Pozycjonowanie w Google rządzi się swoimi prawami. Pozwól mi to zbadać, a dostaniesz szczegółowy raport dotyczący powodu spadków.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Dbając o jakość treści na swojej stronie, zyskujesz szanse na wysokie pozycje w Google i zadowolenie użytkowników. Zadbam o to, podobnie jak o wybór odpowiednich słów kluczowych, dzięki którym odnajdą Cię potencjalni klienci – również, jeśli zależy Ci na pozycjonowaniu lokalnym we Włocławku lub innym mieście.

  Kompleksowy audyt strony

  Czego potrzebuje Twoja strona, by wyświetlać się wysoko w wynikach wyszukiwania Google? Jakie zmiany są jej niezbędne, by spełniała oczekiwania użytkowników? Przeprowadzony przeze mnie audyt SEO odpowie na wszystkie te pytania.

  Poprawienie profilu linków

  Linki to podstawa w SEO – jeżeli są niewłaściwe, szansa na sukces w Internecie będzie niewielka. Dlatego zoptymalizuję profil linków tak, aby pozycjonowanie strony internetowej firmy było efektywniejsze i by Twoja witryna mogła iść w górę!

  Tematyczny link building

  Wysokiej jakości zaplecze linków to klucz do wysokich pozycji w Google, dlatego pomogę Ci zbudować je od podstaw. Aby osiągnąć ten cel, konieczne będzie wykorzystanie najlepszych źródeł pozyskiwania linków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli korzystasz z usług agencji SEO, ale wyniki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, być może warto zweryfikować jej działania. Nie potrzebujesz do tego detektywa, a doświadczonego specjalisty - pozycjonera SEO.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Kara od Google może zniweczyć wiele miesięcy ciężkiej pracy i uniemożliwić pozycjonowanie stron, dlatego postaram się zrobić wszystko co możliwe, by filtr został zdjęty jak najszybciej i by Twoja strona internetowa mogła rankingować.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Mijają miesiące, pozycjonowanie w sieci nie przebiega po Twojej myśli, a serwis nadal ma słabą widoczność? Pozwól mi działać! Jestem specjalistą SEO oraz specjalistą ds. SEM/PPC, mam odpowiednią wiedzę, doświadczenia oraz narzędzia, co gwarantuje zwiększenie widoczności Twojej strony!

  Zainteresowany/a?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  pozycjonowanie

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Korzystam jedynie z bezpiecznych metod SEO. Nie używam popularnych i szkodliwych SWLi. Link building realizuję w oparciu o wartościowe zasoby.

  Doświadczenie

  Mam kilkanaście lat doświadczenia w branży, specjalizuję się w prowadzeniu bezpiecznego i efektywnego pozycjonowania stron internetowych.

  Raportowanie prac

  Przejrzystość w pracy pozycjonera to podstawa. Otrzymasz ode mnie spis wykonanych prac każdego miesiąca.

  Przyjazna umowa

  Umowa na czas nieokreślony. Po to, byś czuł się bezpiecznie i miał gwarancję efektywności pozycjonowania strony każdego miesiąca.

  Inwestycja szyta na miarę

  Dostosowuję się do możliwości budżetowych Klienta. Maksymalizuję efekty w podanych przez Klienta widełkach inwestycyjnych.

  Przekonałem Cię?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Portfolio

  Oferuję pozycjonowanie stron dla Klientów ze wszelkich branż, w tym z tych najtrudniejszych jak farmacja, medycyna, motoryzacja, finanse czy nieruchomości. Wśród moich usług znajduje się również pozycjonowanie lokalne, nastawione na zwiększenie widoczności strony wśród odbiorców znajdujących się w rejonie działania biznesu. Działam m.in. we Włocławku – pozycjonowanie stron Włocławek to specjalna usługa, dzięki której lokalny biznes funkcjonujący w tej okolicy zostanie dostrzeżony przez wszystkie zainteresowane daną usługą osoby, znajdujące się w pobliżu. Jesteś ciekaw, jak rozwijają się strony internetowe pod moją opieką? Sprawdź moje portfolio.

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie stron portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania stron

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  skuteczne pozycjonowanie - portfolio

  Kontakt

  Interesuje Cię pozycjonowanie stron we Włocławku? Napisz do mnie! Odpowiem na każdą wiadomość i zrobię wszystko, by optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie stron pomogły Ci w osiągnięciu sukcesu! Pamiętaj, że najlepsze pozycjonowanie i widoczność w Google zapewni tylko profesjonalny i doświadczony specjalista ds. SEM / SEO!