Pozycjonowanie stron Inowrocław

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

  Kim jestem?

  Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

  specjalisa SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

  Całościowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

  Zainteresowany/a?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  pozycjonowanie

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

  Przekonałem Cię?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Portfolio

  Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie stron portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania stron

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  skuteczne pozycjonowanie - portfolio

  Kontakt

  Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

   Pozycjonowanie stron Inowrocław

   Wiele firm zastanawia się nad tym, jak rozpocząć aktywne działania związane z reklamą w internecie. O ile kiedyś wystarczyło nam posiadanie strony internetowej, tak teraz, możliwości marketingowych jest o wiele więcej. Jak sprawić, aby informacje o mojej firmie pojawiały się w wyszukiwarce? W jaki sposób zwiększyć sprzedaż internetową? Czy sklep stacjonarny warto pozycjonować? Zapewne to tylko nieliczne z pytań, które pojawiają się w związku z reklamą internetową. Aby nieco rozwinąć to zagadnienie, powstał ten krótki poradnik, w którym poznacie najważniejsze informacje związane z pozycjonowaniem stron.

    

   Pozycjonowanie stron w Inowrocławiu: na czym to polega?

   Na samym początku, w gwoli ścisłości, warto zdefiniować pojęcie pozycjonowania stron i wyjaśnić, na czym dokładnie polega. Wbrew pozorom wyszukiwarka Google nie wyróżnia witryn internetowych, jak jej się podoba, tylko jasno określa zasady, które wpływają na rezultaty wyników.

   Dla przykładu:

   W internecie jest tysiące stron internetowych założonych przez określone zakłady fryzjerskie. Gdyby każda z nich plasowała się na pierwszej stronie, ilość wyników musiałaby być zatrważający, a i tak najczęściej wybieramy tę z Top5.

   Dotyczy to wszystkich — niezależnie od tego, czy prowadzą witrynę swoje firmy, czy też bloga. W celu wyróżnienia się na tle innych stron powstało właśnie pozycjonowanie, które niesie za sobą wiele korzyści, o których więcej przeczytacie w dalszej części artykułu.

   Zatem, na czym dokładnie polega pozycjonowanie?

   Pozycjonowanie strony www, często nazywane także jako SEO, to działanie, które ma zadanie podwyższenie pozycji naszej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Im wyżej znajdzie się nasza strona, tym więcej osób, ją otworzy. Mówi się, że pozycjonowanie jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej opłacalnych metod marketingu internetowego, co z pewnością wpływa na to, że z tego rozwiązania korzysta już, co druga firma na świecie. Definicja ta oczywiście, jest bardziej rozbudowana, jednak powyżej został wskazany najważniejszy cel pozycjonowania, który z punktu widzenia klientów, jest najistotniejszy.

    

   Pozycjonowanie stron Inowrocław: jakie korzyści daje?

   Niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności prowadzimy, pozycjonowanie stron, może przynieść wiele realnych korzyści zarówno wizerunkowych, jak i finansowych, co z pewnością jest celem każdego przedsiębiorcy. Każda promocja witryny www w wyszukiwarce zapewnia między innymi:

   • wzrost widoczności strony w wynikach organicznych,
   • zwiększoną liczbę odwiedzin (w tym także osób spoza wyszukiwarki),
   • dotarcie do określonej grupy klientów,
   • przewagę nad konkurencją,
   • wzrost zysków,
   • zwiększenie rozpoznawalności firmy,
   • wzmocnienie świadomości na temat marki,
   • zaufanie wśród odbiorców,
   • rozwój biznesu.

   Oczywiście benefitów tych jest o wiele więcej, jednak powyżej zostały wymienione te, które najczęściej wskazują osoby korzystające z pozycjonowania stron. Kolejną kwestią, o której należy pamiętać wybierając tę formę reklamy, są stosunkowo niskie koszta, ponieważ płacimy za realne wyniki.

   Najlepiej obrazuje to poniższy przykład:

   Załóżmy, że prowadzisz restaurację i wprowadzasz ofertę lunchową. Zależy Ci na tym, aby poinformować o niej swoich klientów. Decydujesz się na to, aby rozdawać ulotki w centrum miasta. Bez względu na to, ile ulotek zamówisz i rozdasz, nie jesteś w stanie określić, jak dużo osób sięgnęło po nią z zainteresowania, a ile z grzeczności. Jeżeli natomiast zlecisz pozycjonowanie strony pod poszczególne frazy, jak na przykład:  lunch w Inowrocławiu lub restauracja z ofertą lunchową Inowrocław, wówczas nie tylko zyskasz większą liczbę klientów, ale także realnie zauważysz, ile osób weszło na stronę i kliknęło zadzwoń. 

   Takie działanie jest niewątpliwie najlepszym sposobem na to, aby kontrolować firmowe finanse. Czasami nawet połowa ze środków wydanych na projekt, wydruk i rozdanie ulotek, wystarczy do tego, aby zwiększyć liczbę Twoich klientów, nawet o 30 proc.

    

   Pozycjonowanie Inowrocław: gdzie i komu najlepiej zlecić promocję strony? 

   Powyższe korzyści nie będą możliwie, jeżeli pozycjonowaniem naszej strony, nie zajmie się profesjonalista. Pomimo tego, że za pomocą promocji witryny w internecie, możemy w szybki sposób zwiększyć zainteresowanie marką, należy pamiętać o tym, że takie efekty uzyskamy tylko wtedy, gdy będziemy wiedzieli, w jaki sposób zoptymalizować stronę. Link building to tylko jeden z nielicznych przykładów tego, że na pozycjonowanie wpływa wiele rozmaitych działań.

   Duże firmy w swoich strukturach posiadają najczęściej swoje działy informatyczne, które zajmują się zagadnieniami związanymi z pozycjonowaniem. Natomiast w przypadku małych i średnich biznesów sytuacja jest inna. Wydatki związane ze stworzenia takiego teamu są wysokie, więc wiele osób decyduje się na wsparcie zewnętrzne. Poza tym branża ta dynamicznie się zmienia, więc niezbędne jest także stałe podnoszenie kwalifikacji danych pracowników, co także generuje dodatkowe opłaty.

   W takim razie nasuwa się pytanie, gdzie zlecić promocję strony www? Na szczęście w dzisiejszych czasach nie brakuje specjalistów, którzy zajmują się tą dziedziną. SEO freelancer to osoba, która posiada doświadczenie i niezbędną wiedzę związaną z reklamą internetową, a przy tym koszty jej zatrudnienia, są o wiele niższe. Z tego względu zlecenie pozycjonowania osobie kompetentnej, jest rozwiązaniem, z którego korzysta najwięcej osób. Poza tym zyskujemy pewność, że naszą firmą zajmie się jednak konkretna osoba, która będzie nadzorowała bieżące kampanie i rezultaty, a nie kilka, tak jak jest to w przypadku wparcia proponowanego przez duże agencje.

    

   Pozycjonowanie w Inowrocławiu: od kiedy należy zacząć?

   Tak naprawdę żadna firma nie jest w stanie rozwijać się i pozyskiwać nowych klientów bez sprawnych narzędzi marketingowych. Prowadzenie social mediów, organizacja eventów, pozycjonowanie – to tylko nieliczne z możliwości, którymi dysponujemy. Wielu przedsiębiorców, którzy dopiero otwierają swój biznes, posiada szczegółowy plan, już na kilka miesięcy przed startem, aby zyskać pewność, że szybko zaczną pozyskiwać klientów i generować zyski. Poza tym, warto odpowiedzieć sobie na pytanie – w jaki sposób mój potencjalny klient dowie się o moje firmie? Na początku każdej działalności musimy zmierzyć się także z dużą konkurencją, dlatego tak ważne jest to, aby wyróżnić się na tle innych.

   Jeżeli jednak prowadzimy już firmę i do tej pory nie korzystaliśmy z pozycjonowania strony, dobrym pomysłem będzie rozpoczęcie działań od audytu SEO. Czym jest i na czym polega? Audyt SEO to działanie, które ma na celu określenie tego, jakie obszary naszej witryny warto dopracować, aby rezultaty pozycjonowania były zgodne z naszymi celami. Na tym etapie niezwykle ważne są treści publikowane na stronie www, bowiem to natężenie słów kluczowych, wpływa znacząco na wyniki promocji w wyszukiwarce. Audyt możemy zlecić freelancerowi SEO, który na podstawie dokonanej analizy, wskaże realne sposoby na to, aby wyeliminować wszelkie niedociągnięcia.

    

   „Reklama jest dźwignią handlu” – i chociaż powiedzenie to znamy już od kilkudziesięciu lat, nigdy nie wychodzi z obiegu. Sklep spożywczy, zakład kosmetyczny, butik odzieżowy, online, agencja konsultingową, szewc, krawcowa – bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzimy, niezwykle ważne jest to, aby dać się zauważyć. W dobie internetu, nie wystarczy już tylko szyld, czy plakat, ponieważ musimy dostosowywać nasze środki reklamowe do czasów, w których prowadzimy biznes. Pozycjonowanie już dawno stało się jednym z kluczowych narzędzi marketingowych, ponieważ dostępne jest dla każdego. Oczywiście, im większy budżet, tym leprze wyniki, jednak przy mniejszym nakładzie finansowym również jesteśmy wstanie osiągnąć zadowalające rezultaty. Jednak powinniśmy pamiętać także o tym, aby zadanie to powierzyć osobie kompetentnej, która posiada już doświadczenie z tego zakresu. Działanie intuicyjne, bez szkoleń, czy wiedzy, może spowodować nieodwracalne negatywne konsekwencje, dlatego warto mieć to na uwadze.