Pozycjonowanie Rybnik

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

  • Raporty z prac co miesiąc!
  • Codzienne raporty pozycji
  • Wysokie, stabilne pozycje
  • Tylko bezpieczne metody
  • Dedykowany opiekun
  • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

Kim jestem?

Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

specjalisa SEO

Czym się zajmuję?

Analiza konkurencji

Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

Całościowe pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

Diagnoza spadku ruchu

Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

Kompleksowy audyt strony

Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

Poprawienie profilu linków

Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

Tematyczny link building

Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

Weryfikacja działań

Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

Zdejmowanie filtra od Google

Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

Zwiększanie widoczności serwisu

Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

Zainteresowany/a?

Proszę o bezpłatną wycenę

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

pozycjonowanie

Tylko bezpieczne linkowanie

Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

Doświadczenie

Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

Raportowanie prac

Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

Przyjazna umowa

Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

Inwestycja szyta na miarę

Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

Przekonałem Cię?

Proszę o bezpłatną wycenę

Portfolio

Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie stron portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron - portfolio

skuteczne pozycjonowanie - portfolio

Kontakt

Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true” ajax=”true” tabindex=”10″]

Pozycjonowanie stron w Rybniku

W dzisiejszych czasach żadna firma nie może rozwijać się bez sprawnych narzędzi reklamowych. Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzimy, bardzo ważne jest to, aby stale wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Obecność w social mediach, pozycjonowanie stron, udział w targach branżowych, organizacja eventów, kampanie reklamowe w internecie i wiele innych — istnieje tak naprawdę szereg sposobów na to, aby zwiększyć świadomość na temat nasze marki. Jakiekolwiek z nich wybierzemy, kluczowe jest to, aby takie działania odpowiednio zaplanować i powierzyć osobom kompetentnym, które wpłyną pozytywnie na wizerunek naszej marki pośród klientów i partnerów biznesowych. Z tego powodu powstał ten artykuł, za którego sprawą dowiecie się, jak ważne jest pozycjonowanie stron oraz komu warto zlecić takie zadanie.

 

Pozycjonowanie stron Rybnik: na czym polega?

Każdej firmie zależy na tym, aby zwiększyć liczbę swoich klientów, a tym samym osiągać większe zyski. W jaki sposób informować naszych partnerów biznesowych o nowych promocjach? Jak przedstawiać informacje na termach innowacyjnych rozwiązań, które wprowadzamy? Gdzie sprawdzać, co o naszej firmie sądzą klienci? Zapewne te i wiele innych pytań, zadają sobie przedsiębiorcy, którzy prowadzą swój własny biznes. Z roku na roku liczba możliwości reklamowych rośnie, a takie kwestie, jak pozycjonowanie strony, stają się podstawą każdej branży.

Bez względu na to, czy prowadzisz sklep internetowy z meblami, czy też stacjonarny punkty sprzedaży ubezpieczeń lub zakład fryzjerski, konieczna jest inwestycja w reklamę. Miesięcznie — z samej wyszukiwarki Google — korzysta ponad 20 milionów Internautów. To z pewnością jeden z kluczowych dowodów na to, jak ważne jest to, aby informacje o Twoim biznesie, znalazły się także w internecie.

Wbrew pozorom na pierwszej, czy drugiej stronie wyszukiwarki, nie pokazują się strony, które są najładniejsze i posiadają nowoczesne grafiki. To, że znajdują się na tak wysokiej pozycji, zawdzięczane jest działaniom związanym z pozycjonowaniem strony. Na czym to polega? Pozycjonowanie stron w danej wyszukiwarce internetowej to działanie, które ma przede wszystkim na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w rezultatach wyszukiwań. W celu osiągnięcia określonych rezultatów, pozycjonowanie stron współmierne jest z działaniami SEO, które również w istotnym stopniu przekładają się na sukces tej formy reklamy.

 

Pozycjonowanie stron Rybnik, Warszawa, Kraków: czy miasto ma znaczenie?

Wszelkie działania marketingowe muszą być odpowiednio zaplanowane. W przeciwnym wypadku rezultaty będą znikome, a środki zainwestowane w reklamę przepadną. Bez względu na to, w jakim mieście prowadzimy biznes, kluczowe jest to, aby jasno określić grupę naszych klientów. Jeżeli na przykład: posiadamy internetowy sklep odzieżowy, to tak naprawdę naszymi potencjalnymi odbiorcami będą osoby w każdym mieście. Z tego względu bardzo ważna jest optymalizacja strony. Gdy z kolei nasze działania skupiają się jedynie na określonym obszarze, wówczas sposób reklamy, należy zawęzić tylko do danego miasta.

Pozycjonowanie stron możemy wykonywać tak naprawdę z dowolnego miejsca na ziemi, ponieważ oprócz wiedzy, potrzebujemy jedynie dostępu do internetu. Z tego powodu coraz więcej osób świadczy zdalne usługi z tego zakresu, jako freelancerzy, co sprawia, że możemy nawiązać współpracę z dowolną osobą, mieszkającą nawet kilkaset kilometrów od nas.

Pozycjonowanie stron w Rybniku: od czego zacząć?

Wbrew pozorom pod pojęciem „pozycjonowanie strony” kryje się szereg działań, które gwarantują określone rezultaty. Z tego powodu należy korzystać ze wsparcia profesjonalistów — jak na przykład SEO freelancer — którzy mają odpowiednie doświadczenie z tego zakresu. Ważna są nie tylko treść na stronie, ale także dodatkowe działania, które generują ruch. Pośród aktywności, które wpływają na popularność pozycjonowanej witryny internetowej, możemy wyróżnić między innymi link building oraz optymalizację treści. Na czym dokładnie polegają te działania?

  • Link building — linkowanie to wszelkie aktywności, które mają za zadanie zwierzenie liczby linków przychodzących do strony. Chodzi przede wszystkim o zwiększenie na stronie docelowej, za pomocą stron źródłowych. Są to wszelkie linki, które pochodzą np. z blogów tematycznych, czy forów oraz wpisów w katalogach.
  • Optymalizacja treści — jakość treści opublikowanej na stronie ma ogromne znaczenie. Pomaga to skierować kampanie na określone frazy itp. Aby odpowiednio zoptymalizować stronę, niezbędny będzie audyt SEO, który można zlecić freelancerowi. Częstotliwość słów kluczowych ich obecność w adresie URL – to wszystko ma niezwykle duży wpływ na efekty pozycjonowania.

Oczywiście, istnieje o wiele więcej działań, które podejmuję, jako specjalista SEO, jednak powyżej zostały wymienione te, od których warto zacząć, zanim rozpoczniemy pozycjonowanie. Jeżeli posiadamy już stronę internetową, wówczas warto zacząć od wspomnianego – audytu strony, które pozwoli na wskazanie obszarów do poprawy i rozwoju. Czasami nawet małe zmiany, mogą znacząco wpłynąć na rezultat wyszukiwań.

 

Pozycjonowanie Rybnik: komu powierzyć zlecenie?

Wiele firm nie może pozwolić sobie na to, aby zatrudnić cały dział marketingowy, który będzie wykonywał wszelkie działania reklamowe. Z tego względu, najczęściej taki team liczy jedną lub trzy osoby, które korzystają ze wsparcia zewnętrznego. Zatrudnienie freelancera SEO to z pewnością jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które oprócz ograniczenia dodatkowych kosztów z tytułu nowego miejsca pracy, zwiększają także obecność naszej marki w internecie.

Marketing internetowy jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważny i stanowi o sukcesie każdej firmy. Mimo tego, niestety nadal w niektórych firmach, takie zadania powierza się osobom, które nie mają względem tego odpowiednich kompetencji. Branża ta zmienia się niezwykle dynamicznie z tego względu ważne, jest to, aby na bieżąco śledzić trendy oraz nowości, które pojawiają się na rynku. Przekazanie pozycjonowania osobie, która nie wie, w jaki sposób wykonywać je prawidłowo, może nieść za sobą wiele negatywnych konsekwencji: począwszy od strat finansowych, skończywszy na braku możliwości promowania strony.

Dlaczego coraz więcej firm decyduje się na zatrudnienie freelancera SEO?

Korzystanie ze wsparcia zewnętrznego to jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które wprowadzają firmy. Bez względu na to, czy chodzi nam o pozycjonowanie stron w Rybniku, czy też w innych miastach, możemy liczyć na to, że dany specjalista, zrobi to w sposób profesjonalny za nas. Zyskujemy wsparcie eksperta, który całościowo zajmie się powierzonym zadaniem, co z pewnością pozwala na dużą oszczędność czasu.

Kolejną kwestią, która sprawia, że wiele firm decyduje się na zatrudnienie freelancera SEO jest także duża oszczędność. Po pierwsze: zyskujemy specjalistę, który wie, w jaki sposób planować działania reklamowe związane z pozycjonowaniem, a po drugie: oferty freelancerów są często konkurencyjniejsze, aniżeli dużych agencji.

Pozycjonowanie stron w Rybniku: podsumowanie

Możemy posiadać stronę wypełnioną po brzegi najnowszymi filami z drona w jakości 4k, czy zdjęciami z ważnych wydarzeń. Jednak to treści, a dokładniej słowa, wpływają na to, jak będzie postrzegana przez daną wyszukiwarkę. Optymalizacja strony pod względem SEO, jest niezwykle kluczowa i od tego warto zacząć, jeżeli chcemy skupić swoje działania na reklamie internetowej. Szukając miejsca noclegowego, kosmetyczki, restauracji, szewca, tramwaju itd., najczęściej sięgamy po telefon lub laptop. W kilka sekund możemy znaleźć sklep, czy specjalistę, który pomoże nam zakupić określony produkt, czy też rozwiązań dany problem. To somo robi klient, który zainteresowany jest naszymi usługami lub produktami. Musimy zatem zadbać o to, aby informacje na temat naszej marki, były „na wyciągnięcie ręki”. Jeżeli nie wiesz, jak to zrobić, skorzystaj z pomocy freelancera, który za sprawą pozycjonowania, wyróżni Twoja firmę na tle innych.