Pozycjonowanie stron

Umowa na czas nieokreślony

  • Raporty z prac co miesiąc!
  • Codzienne raporty pozycji
  • Wysokie, stabilne pozycje
  • Bezpieczne metody bez SWLi
  • Indywidualne podejście
  • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

Kim jestem?

Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

SEO Freelancer / Specjalista SEO / SEO Manager.

Pasjonat marketingu internetowego od najmłodszych lat. Oferuję indywidualne podejście, wypracowane przez lata doskonałe techniki pozycjonowania oraz wartościowy consulting. Pozycjonowanie stron internetowych to mój konik.

Zajmuję się pozycjonowaniem w Polsce, jak również za granicą.

Posiadam doświadczenie z SEO w różnych branżach, również w tych szczególnie trudnych, jak farmacja czy kantory internetowe.

specjalisa SEO

Czym się zajmuję?

Analiza konkurencji

W biznesie warto wiedzieć o konkurencji więcej niż o sobie samym. Dlatego pomogę Ci poznać mocne i słabe strony konkurentów, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach, wysokie pozycje w Google i fotel lidera rynku.

Całościowe

pozycjonowanie

Od optymalizacji strony internetowej, przez stworzenie tekstów, aż do budowy zaplecza linków - moje pozycjonowanie stron zawiera wszystko to, co jest Ci niezbędne do uzyskania widoczności w Internecie.

Diagnoza spadku ruchu

Ruch spada, a Ty nie wiesz dlaczego? Pozycjonowanie w Google rządzi się swoimi prawami. Pozwól mi to zbadać, a dostaniesz szczegółowy raport dotyczący powodu spadków.

Dobór słów kluczowych i optymalizacja treści

Dbając o jakość treści na swojej stronie, zyskujesz szanse na wysokie pozycje w Google i zadowolenie użytkowników. Zadbam o to, podobnie jak o wybór odpowiednich słów kluczowych, dzięki którym odnajdą Cię potencjalni klienci.

Kompleksowy audyt strony

Czego potrzebuje Twoja strona, by wyświetlać się wysoko w wynikach wyszukiwania Google? Jakie zmiany są jej niezbędne, by spełniała oczekiwania użytkowników? Po przeprowadzeniu przez mnie kompleksowego audytu witryny, poznasz odpowiedzi na te pytania!

Poprawienie profilu linków

Linki to podstawa w SEO – jeżeli są niewłaściwe, szansa na sukces w Internecie będzie niewielka. Dlatego zoptymalizuję profil linków tak, aby pozycjonowanie strony firmy było efektywniejsze i by Twoja witryna mogła iść w górę!

Tematyczny link building

Wysokiej jakości zaplecze linków to klucz do wysokich pozycji w Google, dlatego pomogę Ci zbudować je od podstaw. Aby osiągnąć ten cel, konieczne będzie wykorzystanie najlepszych źródeł pozyskiwania linków.

Weryfikacja działań innych agencji SEO

Jeżeli korzystasz z usług agencji SEO, ale wyniki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, być może warto zweryfikować jej działania. Nie potrzebujesz do tego detektywa, a doświadczonego specjalisty - pozycjonera SEO.

Zdejmowanie filtra od Google

Kara od Google może zniweczyć wiele miesięcy ciężkiej pracy i uniemożliwić pozycjonowanie stron, dlatego postaram się zrobić wszystko co możliwe, by filtr został zdjęty jak najszybciej i by Twoje strona mogła rankingować.

Zwiększanie widoczności serwisu

Mijają miesiące, pozycjonowanie w sieci nie przebiega po Twojej myśli, a serwis nadal ma słabą widoczność? Pozwól mi działać! Jestem specjalistą SEO oraz specjalistą ds. SEM/PPC, mam odpowiednią wiedzę, doświadczenia oraz narzędzia, co gwarantuje zwiększenie widoczności Twojej strony!

Zainteresowany/a?

Proszę o bezpłatną wycenę

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

pozycjonowanie

Tylko bezpieczne linkowanie

Korzystam jedynie z bezpiecznych metod SEO. Nie używam SWLi. Link building realizuję w oparciu o wartościowe serwisy.

Doświadczenie

Mam kilkanaście lat doświadczenia w branży, specjalizując się w bezpiecznym i efektywnym pozycjonowaniu.

Raportowanie prac

Przejrzystość w pracy pozycjonera to podstawa. Otrzymasz ode mnie spis wykonanych prac każdego miesiąca.

Przyjazna umowa

Umowa na czas nieokreślony. Po to, byś czuł się bezpiecznie i miał gwarancję efektywności działań każdego miesiąca.

Przekonałem Cię?

Proszę o bezpłatną wycenę

Portfolio

Oferuję pozycjonowanie stron dla Klientów ze wszelkich branż. W tym z tych najtrudniejszych jak farmacja, medycyna, motoryzacja, finanse czy nieruchomości.

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

pozycjonowanie stron portfolio

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie stron - portfolio

efekty pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron - portfolio

skuteczne pozycjonowanie - portfolio

Kontakt

Napisz do mnie! Odpowiem na każdą wiadomość i zrobię wszystko, by optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie stron pomogły Ci w osiągnięciu sukcesu! Pamiętaj, że najlepsze pozycjonowanie i widoczność w Google zapewni tylko profesjonalny i doświadczony specjalista ds. SEM / SEO!

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true” ajax=”true” tabindex=”10″]