Pozycjonowanie stron Chorzów

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

  Kim jestem?

  Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

  specjalisa SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

  Całościowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

  Zainteresowany/a?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  pozycjonowanie

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

  Przekonałem Cię?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Portfolio

  Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie stron portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania stron

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  skuteczne pozycjonowanie - portfolio

  Kontakt

  Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

   Pozycjonowanie stron Chorzów

   Będąc przedsiębiorcą z pewnością zależy Ci na zbudowaniu świadomości marki jak również pozyskaniu nowych klientów, którzy będą zainteresowani Twoim produktem lub usługą. Marketing internetowy stanowi dziś potężne narzędzie, z którego wciąż niestety nieliczni potrafią skorzystać.

   Pozycjonowanie stron to praktycznie obowiązkowe działania, które pozwalają na wybicie się wśród konkurencji. Rozwój firmy to nie tylko znaczne zwiększenie obrotów, ale również większa rozpoznawalność przedsiębiorstwa i co się z tym wiąże dalsza reklama tzw. pantoflowa. Zadowolony klient z pewnością poleci Twój produkt lub usługę swoim znajomym, którzy przekażą informację dalej i dalej, a Twoja marka będzie sukcesywnie się rozrastać i rozwijać.

   Pozycjonowanie Chorzów, czyli działania SEO.

   Pozycjonowanie stron www (ang. Search Engine Optimization) polega na ustaleniu strategii, której głównym celem jest uzyskanie jak najlepszej pozycji witryny w organicznych (czyli naturalnych) wynikach wyszukiwania. Dziś praktycznie każdy szuka informacji w Internecie. Większość z użytkowników Internetu wykorzystuje do tego jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek, czyli Google.

   Niezwykle często możesz również spotkać się z określeniem optymalizacja stron internetowych lub w skrócie po prostu SEO.

   Konkurencja nie śpi, walczyć o jak najwyższą pozycję może praktycznie każda treść. Dlatego też w pierwszej kolejności warto się zastanowić na czym najbardziej nam zależy: na zwiększeniu świadomości firmy, a może na pozyskaniu potencjalnych klientów. Szczegółowe określenie celu pozwoli nam wspólnie opracować długofalowe działania, które rzeczywiście przyniosą oczekiwane rezultaty.

   Działania optymalizujące witryny internetowe są niezwykle czasochłonne i wymagają ogromnego doświadczenia. Zmienny algorytm wyszukiwarki i dynamiczne zmiany w środowisku internetowym stanowią swoiste pułapki dla przedsiębiorców. Google jest zwolennikiem contentu najwyższej jakości, dlatego też najpierw należy zadbać o wartościowe teksty, które będą związane z profilem firmy. Jednak jest wiele czynników, które mają realny wpływ na pozycjonowanie stron www w Google. Wśród nich można wymienić:

   – dostępność strony dla robotów wyszukiwarek,

   – optymalizacja treści SEO pod algorytm wyszukiwarki,

   – zarówno jakość, ale i długość przedstawianych treści,

   – optymalne zakotwiczenie słów kluczowych w tytułach treści,

   – zamieszczanie wysokiej jakości linków przychodzących,

   – interesujące, warte uwagi opisy,

   – używanie bezpiecznego protokołu HTTPS,

   – stosowanie zoptymalizowanych nagłówków H1, H2, H3,

   – użyteczność strony, tzw. UX, ang. user expierience,

   – krótkie i przyjazne adresy URL,

   – pełna optymalizacja grafiki oraz filmów,

   – dostosowanie witryny do użytkowania na urządzeniach mobilnych,

   – szybkość strony www,

   – zastosowanie danych strukturalnych,

   – optymalizacja nawigacji wewnętrznej pomiędzy podstronami,

   – wiek a co za tym idzie autorytet domeny,

   – zagwarantowanie właściwej indeksacji witryny,

   – zweryfikowany profil w usłudze Google Moja Firma,

   – odnośniki do mediów społecznościowych firmy.

   Jak można zauważyć istnieje bardzo dużo aspektów, które mają wpływ na pozycjonowanie. Jednak opracowanie dobrej strategii pozwala na osiągnięcie długofalowych rezultatów i zwiększenie ruchu na stronie.

   Pozycjonowanie stron Chorzów – pozycjonowanie lokalne.

   W zależności od tego czy zależy Ci na promowaniu marki na arenie ogólnopolskiej a nawet ogólnoświatowej, czy bardziej na rozwinięciu skrzydeł na własnym terenie tzw. lokalnym dobierzemy najbardziej optymalne działania. Możemy wyróżnić pozycjonowanie globalne oraz pozycjonowanie lokalne.

   Pozycjonowanie lokalne to wszelkie działania, które prowadzą do uzyskania najlepszej pozycji dla ludzi, którzy znajdują się w zasięgu danego miasta i regionu. Lokalne pozycjonowanie jest idealną opcją dla wszystkich mniejszych firm i przedsiębiorstw, które są najbardziej nastawione na tzw. swoich klientów. Lokalna optymalizacja to droga do realizacji niezbędnego dla firmy rozwoju, celów biznesowych. Stanowi więc niezwykle istotny element działań o charakterze marketingowym na internetowym polu. Warto korzystać z narzędzi, które daje nam Internet. Lokalne pozycjonowanie stron Chorzów, to gwarancja rozwoju firmy i skupienie się na lokalnych klientach.

   Pozycjonowanie w Chorzowie – jakich umiejętności szukać u specjalistów SEO?

   Pozycjonowanie stron to nie tylko działania skupiające się na byciu w top 10 wyników Google. Takie pojęcia jak konwersja i sukcesywny wzrost wskaźnika Zwrotu z Inwestycji (ROI) to równie ważne aspekty. Działania SEO powinny być jak najbardziej kompleksowe i zapewniać stały wzrost widoczności w wynikach wyszukiwania Google.

   Zlecając usługę pozycjonowania SEO freelancerowi należy zwrócić uwagę na jego kompetencje. Dobry SEO freelancer w pierwszej kolejności przeprowadzi audyt SEO, dzięki któremu zyska dostęp do szczegółowego raportu. Na podstawie informacji zawartych w raporcie można opracować skuteczne działania pozycjonujące, ponieważ wiadomo na jakich aspektach należy się skupić.

   Wieloletnie doświadczenie jest ważne, ale równie istotna jest informacja o jakości i ilości wykonanych  zleceń. Dobry specjalista posiada połączenie umiejętności technicznych z tymi bardziej humanistycznymi, dzięki czemu zna przynajmniej podstawowe tajniki programowania i kodowania, ale również jest w stanie stworzyć dobry jakościowo content, który zostanie doceniony przez algorytm Google.

   Decydując się na usługi SEO freelancera skup się na takich aspektach jak:

   – właściwy dobór słow i fraz kluczowych,

   – szczegółowy audyt SEO,

   – optymalizacja treści,

   – link building, czyli zamieszczanie odnośników,

   – stały monitoring efektów (zarówno pozycji jak i widoczności),

   – analizy SEO u konkurencji,

   – optymalizacja on page i off page.

   Pozycjonowanie stron w Chorzowie, dlaczego warto korzystać z usług SEO freelancera?

   Działania pozycjonujące strony www to nie fanaberia a konieczność w dzisiejszych czasach. Warto zadbać o dobrą widoczność strony i pozwolić się znaleźć w Internecie. Pewnie zadajesz sobie pytanie po co tracić czas i pieniądze na tego typu inwestycje. To bardzo proste. Efekty, które możesz uzyskać, dzięki długofalowej pracy SEO to między innymi:

   – zauważalny wzrost widoczności w wynikach wyszukiwania Google,

   – wzrost ruchu na stronie internetowej,

   – znaczne zwiększenie zainteresowania produktami lub też usługami,

   – zwiększenie ilości zapytań ze strony www,

   – wzrost sprzedaży produktów lub usług,

   – sukcesywny wzrost rozpoznawalności firmy,

   – budowanie prestiżu w branży,

   – budowanie przewagi nad konkurencją.

   Google daje swoim użytkownikom dużą dostępność do uzyskania informacji. Wyszukiwarka, mapa, grafiki. To wszystko kryje w sobie ogromny potencjał marketingowy. Trzeba jednak znać tajniki algorytmu i wiedzieć w jaki sposób dopasować słowa kluczowe i dostosować treści na stronie, aby trafić z przesłaniem do grupy docelowej. Sam/a z pewnością korzystasz z wyszukiwarki internetowej i wiesz w jaki sposób to funkcjonuje. Jednak zamiast tracić czas i walczyć z algorytmem warto oddelegować to żmudne zadanie profesjonaliście a samemu/samej zająć się innymi lecz równie ważnymi sprawami związanymi z firmą.

   Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.