Pozycjonowanie stron Gorzów

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

  Kim jestem?

  Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

  specjalisa SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

  Całościowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

  Zainteresowany/a?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  pozycjonowanie

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

  Przekonałem Cię?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Portfolio

  Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie stron portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania stron

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  skuteczne pozycjonowanie - portfolio

  Kontakt

  Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

   Pozycjonowanie stron Gorzów

   Pozycjonowanie stron w Gorzowie to praktyczne rozwiązanie prowadzące do szybkiej promocji witryny firmowej w internecie. Dzięki wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google Twoja firma może dotrzeć do tysięcy osób, potencjalnie zainteresowanych ofertą. W momencie, kiedy potrzebujemy znaleźć ważne informacje na różne tematy, większość z nas posługuje się internetem, a dokładniej wyszukiwarką Google. Wyszukiwarka zawsze pokazuje nam strony, które są potencjalnie najbardziej dostosowane do wpisanej frazy. Wyobraź sobie, że Twoja strona wyświetla się wszystkim osobom, które są zainteresowane skorzystaniem z oferty. Zobacz, czym zajmuje się SEO freelancer oraz jak przebiega pozycjonowanie w Gorzowie.

   Pozycjonowanie stron internetowych – jak zdobyć przewagę na konkurencyjnym rynku?

   Pozycjonowanie w Gorzowie to skuteczny sposób, który pozwala na zdobycie przewagi nad konkurentami. Gorzów to miasto znajdujące się w zachodniej części Polski i posiada wieloletnie tradycje związane z przedsiębiorczością i prowadzeniem. Nie powinna więc dziwić wysoka liczba różnego rodzaju działalności, które powstają i funkcjonują w największym obok Zielonej Góry mieście w województwie lubuskim. Pozycjonowanie w Gorzowie jest ważne dla przedsiębiorstw, niezależnie od branży.

   Pozycjonowanie stron Gorzowie – czym jest? Dlaczego warto?

   Pozycjonowanie stron Gorzów jest zawsze ukierunkowane na poprawienie pozycji strony internetowej w darmowych wynikach wyszukiwania Google. Największa wyszukiwarka w internecie jest podzielona na dwa rodzaje wyników wyszukiwania – linki sponsorowane oraz pozycje, które mogą być osiągnięcie tylko przez odpowiednie optymalizowanie strony oraz pozycjonowanie. Specjalista SEO podejmuje się działań, które w dłuższej perspektywie sprawiają, że algorytmy Google zaczynają postrzegać stronę jak bardzo wartościową i stopniowo podwyższać jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Wysoka pozycja w Google to podstawa marketingu internetowego dla każdej firmy.

   Przy obecnej konkurencji w internecie (niemal każda firma ma swoją stronę internetową), samo założenie strony, nawet bardzo atrakcyjnej, nie jest dziś wystarczające do wykorzystania pełnego potencjału internetu. W erze internetu posiadanie strony zaczyna przynosić pożądane efekty dopiero wtedy, kiedy skupimy się na pozycjonowaniu. Usługi świadczone przez SEO-wców różnią się w zależności od potrzeb klienta, dlatego możesz zdecydować się na wiele odmiennych rodzajów pozycjonowania. Firmy funkcjonujące tylko w Gorzowie i okolicy mogą skupić się na pozycjonowaniu lokalnym, natomiast firmy z branży e-commerce mogą najlepiej skorzystać z pozycjonowania sklepów internetowych. Innymi popularnymi rozwiązaniami jest pozycjonowanie ukierunkowywane na branding i zwiększenie konwersji – przed rozpoczęciem współpracy warto kreślić swoje cele.

   Co składa się na pozycjonowanie strony?

   W branży SEO pracują osoby, które posiadają szeroki zakres wiedzy i praktyczne aspekty marketingu z zakresu promowania i tworzenia wizerunku firmy w internecie, marketingu, reklam i PR. Co więcej, tylko osoby, które codziennie zajmują się rozwiązywaniem problemów w branży SEO, mogą być „na bieżąco” ze wszystkimi zmianami algorytmów Google. Jeżeli decydujesz się na współpracę z freelancerem SEO lub agencją reklamową, możesz mieć pewność, że podejmowane działania będą prowadzić do stopniowego zwiększania ruchu na stronie. SEO-wcy stosują szerokiego zakresu różnych narzędzi i dokonują optymalizacji na stronie w czasie rzeczywistym. Czasem zmiany w algorytmach wymagają natychmiastowych reakcji. Z tego powodu współpraca z ekspertami jest bezpieczniejsze i niemal zawsze efektywniejsze od samodzielnego pozycjonowanie. Marketing internetowy i pozycjonowanie w Gorzowie to skomplikowany złożony proces. Najważniejsze jest znalezienie odpowiednich wykonawców, ponieważ kluczowa jest realizacja powszechnych strategii.

   Pozycjonowanie Gorzów – audyt SEO

   Procesy optymalizacji strony i działania SEO mają na celu podwyższenie jej pozycji w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach. Zazwyczaj współpraca z klientem zaczyna się od ustalenia celów i przeprowadzenia analizy – audyt SEO. Dzięki wykonaniu audytu SEO-wcy otrzymują bardzo dokładne informacje o tym, co na stronie jest wykonane w odpowiedni sposób, a co wymaga poprawy. Na podstawie otrzymanego raportu specjaliści SEO mogą oszacować, ile czasu będzie potrzebne na pozycjonowanie oraz, jak drogie będzie pozycjonowanie. Wykonanie audytu SEO umożliwia wybranie najlepszych sposobów na rozwiązanie problemów na stronie i ulepszenie jej zawartości. Do najważniejszych zmian, poza pewnymi wyjątkami, zaliczamy zewnętrzne i wewnętrzne linkowanie, zmiany w kodzie HTML, publikacja treści w postaci artykułów, meta tagi oraz zmianę struktury i układ strony.

   Wybór słów kluczowych

   Słowa kluczowe, są często nazywane keywords. To określenie definiuje słowa (frazy), które internauci wpisują w Google, aby dotrzeć do stron, które zawierają interesujące ich informacje. Algorytmy Google biorą pod uwagę ponad 400 czynników, aby sklasyfikować strony, a słowa kluczowe są jednym z najważniejszych z nich. Wybierając odpowiednie słowa kluczowe, możemy sprawić, że witryna będzie wyświetlać się tym osobom, które są już zainteresowane produktem lub usługą i mogą wykonać pożądaną przez nas akcję. Niektóre firmy powinny wybierać słowa kluczowe, które sprawią, że zwiększy się rozpoznawalność ich marki, natomiast inne np. słowa kluczowe umożliwiające poprawę pozycji w lokalnych wynikach wyszukiwania.

   Pozycjonowanie właściwe – jak pozycjonować stronę w Gorzowie?

   Po wybraniu słów kluczowych można przejść do działań, które rzeczywiście prowadzą do pozycjonowania. Składają się na to zmiany na stronie (SEO on-site) oraz poza obszarem strony (SEO off-site). Google bierze pod uwagę wiele różnych czynników, dlatego SEO specjaliści muszą skupić się na m.in. optymalizacji kodu źródłowego strony, poprawieniu i użyciu słów kluczowych w nagłówkach, tytułach oraz meta tagach, prowadzeniu bloga firmowego i content marketingu, link buildingu, przyśpieszeniu strony, responsywności oraz strukturze strony i linkowaniu wewnętrznych. Wydaje się to skomplikowane i faktycznie w wielu przypadkach jest. Na szczęście zawsze możemy wynegocjować korzystne warunki z profesjonalistami, którzy naprawdę mogą poprawić pozycję strony.

   Prowadzenie bloga i content marketing – podstawa pozycjonowania

   Jednym z najważniejszych faktorów, które wpływają na poprawę pozycji wyników wyszukiwania, jest content, czyli treść znajdująca się na stronie. Pozycjonowanie w Gorzowie jest niemożliwe bez regularnego publikowania wartościowych postów na blogu firmowym, który znajduje się na stronie. W zależności od sytuacji teksty blogowe mogą tworzyć specjaliści od SEO lub współpracujący z nimi od wykonawcy, czyli copywriterzy. Modyfikacji z reguły wymagają nie tylko artykuły, ale także opisy kategorii i produktów oraz opisy oferty firmy. Nowe teksty muszą być przyjemne do czytania oraz wystarczająco bogate w odpowiednie słowa kluczowe, aby algorytmy Google mogły zaklasyfikować stronę do odpowiednich wyszukiwań. Prowadzenie bloga jest także bezpośrednio związane z budowaniem profilu linków, czyli kolejnym bardzo ważnym faktorem przy ocenianiu autorytetu strony.

   Analiza statystyk i stała praca nad pozycjonowaniem

   Kiedy SEO freelancerzy dokonają już najważniejszych optymalizacji strony, przychodzi okres, który jest potrzebny na otrzymanie pierwszych rezultatów i statystyk. Oczywiście niektóre procesy trwają cały czas. Jest to np. link building oraz content marketing. Pozycjonowanie stron internetowych w Gorzowie obejmuje więc analizę w zmianach na rynku i korzystanie z narzędzi jak Google Search Console oraz Google Analytics. Dzięki wnikliwym przestudiowaniu materiałów możliwe jest wprowadzanie kolejnych zmian i stałe ulepszanie witryny.

   Pozycjonowanie w Gorzowie to najskuteczniejszy i najbardziej praktyczny sposób na promocję firm w internecie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu, aby móc otrzymać bardziej szczegółowe informacje o tym, jak pozycjonowanie może odmienić sytuację Twojej firmy.