Pozycjonowanie Śląsk

Aż do uzyskania pozycji TOP3 w Google

 • Raporty z prac co miesiąc!
 • Codzienne raporty pozycji
 • Wysokie, stabilne pozycje
 • Tylko bezpieczne metody
 • Dedykowany opiekun
 • Kilkanaście lat doświadczenia

BEZPŁATNA WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY

  Kim jestem?

  Doświadczenie w SEO od kilkunastu lat

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuje się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od wielu lat pasjonuje się marketingiem internetowym. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy consulting. Podejmuje się pozycjonowania stron www aż do uzyskania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google – TOP 3. Zajmuje się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Pozycjonowanie szczególnie trudnych branż? Możesz na mnie liczyć.

  specjalisa SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Dzięki temu, szanse na efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach znacznie wzrosną. Zyskasz wysokie pozycje w Google i staniesz się liderem rynku. Biznes wymaga wiedzy o sobie, ale też o konkurencji.

  Całościowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i budowę zaplecza linków. Sprawi to, że staniesz się widoczny w Internecie.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania!

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linków sprawi, że pozycjonowanie strony firmy będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej!

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania linków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w pozycjonowaniu.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony!

  Zainteresowany/a?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  pozycjonowanie

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam ze szkodliwych SWLi.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuje bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając wzrosty już nawet po pierwszym miesiącu działania.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego każdy klient otrzymuje ode mnie co miesiąc spis wykonanych działań.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca!

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta, szukając najkorzystniejszych rozwiązań.

  Przekonałem Cię?

  Proszę o bezpłatną wycenę

  Portfolio

  Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla Klientów wielu branż, w tym tych najtrudniejszych. Branża nieruchomości, medycyny lub farmacji, dla każdego specjalisty ds. SEO/SEM jest wyzwaniem. Ja przekuwam to wyzwanie w sukces mojego klienta.

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  pozycjonowanie stron portfolio

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  efekty pozycjonowania stron

  Pozycjonowanie stron - portfolio

  skuteczne pozycjonowanie - portfolio

  Kontakt

  Skontaktuj się ze mną! Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie zapewnią Twojej firmie osiągnięcie sukcesu. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko najlepszy specjalista ds. SEM/SEO. Możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc.

   Pozycjonowanie Śląsk

   Myślenie o pozycjonowaniu strony powinniśmy zacząć już na początkowych etapach jej tworzenia. Dobrze byłoby, gdyby firma zajmująca się stawianiem naszej strony, szablonami oraz układem, od razu wzięła to pod uwagę. Zdecydowanie zmniejszy to późniejsze koszty choćby w przebudowie kodu strony, a także pozwoli od samego początku zadbać o jej transparentność oraz bezpieczeństwo użytkowników, na przykład poprzez instalację odpowiednich certyfikatów.

    

   Jak pozycjonować za darmo stronę w internecie?

   Samodzielne pozycjonowanie strony jest to do zrobienia, oczywiście, ale wymaga dużego nakładu czasu oraz pracy. Przede wszystkim, startując z usługą albo produktem, na pewno mamy przed oczami wzorowy przykład naszego idealnego klienta. Aby do niego trafić, musimy sporządzić przepis składający się z kilku szalenie ważnych składników.

   Pierwszym z nich jest treść. Nie zdecydowalibyśmy się powierzyć naszej strony ludziom,  którzy używali by mało jakościowych tekstów, przeplatanych na zmianę skopiowanymi z innych stron zdaniami i frazami kluczowymi w stylu pozycjonowanie Śląsk. Użytkownicy bardzo często przed zakupem szukają informacji o produkcie w internecie. Nic dziwnego, że zamiast chodzić po sklepach z elektroniką, szukając nowego smartfona, wolą rzucić okiem na kilka pierwszych stron po wpisaniu hasła w wyszukiwarkę. Nasza rola polega na wiedzy i na odpowiednim wykorzystaniu tej wiedzy. W jaki sposób? Posłużmy się powyższym przykładem. Zakładając internetowy sklep ze smartfonami, powinniśmy mieć wiedzę o ich specyfikacji, systemach operacyjnych, aktualnych wersjach oprogramowania oraz tak trywialnych sprawach, jak odpowiedzi na pytania „czy będzie wygodny dla starszej osoby”. Możemy oczywiście na ślepo antycypować tę wiedzę, jednak byłoby to cokolwiek karkołomne. Warto w tym przypadku korzystać z narzędzi, takich jak Google AdWords, Google Analytics czy Google Trends, aby dowiedzieć się, jakich fraz kluczowych, odnoszących się do naszej dziedziny, najczęściej poszukują internauci.

   Dysponując taką wiedzą, możemy tworzyć tematyczne artykuły i umieszczać je na blogu. Oczywiście powinniśmy zgodnie z faktycznym stanem rzeczy zaprezentować odwiedzającym naszą stronę informacje na postawione już pytanie: jaki smartfon dla starszej osoby? Odpowiednie nasycenie artykułu frazami kluczowymi sprawi, że artykuł będzie widziany przez algorytmy Google jako unikalny, co z kolei pozwoli oceniać go wyżej i windować w wynikach wyszukiwania. Co my na tym zyskujemy, nawet jeśli klient nie zdecyduje się na zakup w naszym sklepie? Po pierwsze, w takim artykule możemy zaproponować produkty ze swojej oferty i za pomocą linkowania wewnętrznego od razu, jednym kliknięciem, przenieść użytkownika do strony produktu. Jeśli jednak wyjdzie po otrzymaniu interesującej go wiedzy, nie martwmy się. Dobrze napisany artykuł, który nie jest nachalną reklamą, na pewno dłużej zapadnie w pamięć, niż wyskakujące pop-upy z ofertą mega wysokiego rabatu. Ponadto nasza strona zyskuje wiarygodność w oczach internautów, a prawdopodobieństwo, że kiedyś wrócą do nas już nie tylko po wiedzę, ale i na zakupy, zwiększa się.

    

   Jak zoptymalizować stronę pod SEO?

   To wszystko przekłada się na ruch organiczny, który jest pierwszym krokiem do zwiększenia sprzedaży przez naszą stronę. Oczywiście jest ich o wiele, wiele więcej, ale od czegoś trzeba zacząć. Idąc dalej, dzięki takim narzędziom jak Google Analyics, możemy oszacować tzw. Bounce Rate, czyli współczynnik odrzuceń. Dowiemy się dzięki niemu, jak duża ilość użytkowników opuszcza naszą stronę bez jakiegokolwiek działania na niej. Wykonując odpowiedni audyt, możemy dowiedzieć się, czym taki stan rzeczy jest spowodowany i podjąć odpowiednie prace naprawcze.

   Kolejnym krokiem może być poprawa szybkości naszej strony, do czego przydatnym narzędziem będzie na przykład Page Speed Insights. Warto zadbać zarówno o szybkość ładowania naszej strony na urządzeniach stacjonarnych, jak i o responsywność, która – swoją drogą – również korzystnie wpływa na windowanie naszej strony w wyszukiwarce Google. Czym jest responsywność? W największym uproszczeniu jest to dostosowanie strony do przeglądania jej na wielu urządzeniach, tak, aby świetnie prezentowała się zarówno na laptopie, tablecie czy smartfonie.

    

   Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

   To pytanie jest bardzo często zadawane i nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Mnogość różnych wariantów, celów oraz zakładany termin na ich osiągnięcie, sprawia, że koszt pozycjonowania stron wacha się od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy. Sporo do powiedzenia ma również branża, w której działamy. O wiele łatwiej wypromować frazę lokalnie np. „pozycjonowanie Śląsk”, niż globalnie „pozycjonowanie”. I, co wydaje się oczywiste, a zarazem warte dodania, pozycjonowanie Śląsk zadziała… sami domyślacie się, gdzie najlepiej.

   Jak widać da się podjąć niektóre z działań mających na celu optymalizację naszej strony pod kątem SEO. Nie możemy jednak ukrywać, że jest to proces czasochłonny i może – jeśli uczymy się go od podstaw na witrynie, na której bardzo nam zależy – pochłonąć tego czasu zbyt dużo, przez co i witryna, i biznes upadną. Na początku naprawdę warto głęboko przemyśleć sprawę, czy nie lepiej powierzyć pozycjonowanie strony oraz optymalizację strony pod kątem SEO profesjonalistom, a samemu pozostać w obrębie działań, które rozwijamy na co dzień w swojej pracy.